Prosba o pomoc !!! Hledani pohresovane osoby !!!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vtech 19. 7. 2007 22:04

Pokud nekdo znate, nebo jste videli tohoto cloveka:
http://www.mvcr.cz/vozidla/patrani/deta ... van&za=and
po 9.7.2007, tak se mi prosim ozvete. Je to muj bratr a zmizel. Z nedele na pondeli (8/9) byl ve svem prazskem byte, ale nespal. Nasel jsem v logach na jeho serveru aktivitu az do 6:50 rano. Pak se vyparil, neprisel do prace, mobil ma vypnuty. Neni to jeho styl a je to divny.

Pokud nekdo hraje Eve online, mohl by ho znat. Jeho univerzalni prezdivka je WACX.

Pokud tomu da moderator sticky, nebudu se zlobit. Zkousime vsechno. Diky.
Most people eat junk food, watch junk movies and listen to junk music. I don't see any reason for an operating system, to be an exception.
vtech
Junior

Odeslat příspěvekod WarCZ 20. 7. 2007 07:51

to maš jednu takovou blbou fotku ? ja se pohybuju jenom v Brně a Ostravě takže sorry ale prvni co bych sehnal je kvalitni fotka... a chodit... MHD atd v okoli posledniho vyskytu. z tehle fotky bych ti ukazal na prvniho bezdaka...
PC: NB1 - Lenovo R400
Mobil: HP ipaq 614
Auto: Citroen Berlingo, Xantia
GPS: Garmin GPS 60
WarCZ
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vtech 20. 7. 2007 12:57

Hmm, diky za super radu. Mam spostu skvelych a kvalitnich fotek a proto jsem tam dal takovou blbou..... Nemam, nikdo nema. Bratr se odmita fotit. Donedavna mel navic dlouhe vlasy, takze fotky, ktere mame, jsou stejne mimo. Tuhle jsem ziskal po tydnu.
Most people eat junk food, watch junk movies and listen to junk music. I don't see any reason for an operating system, to be an exception.
vtech
Junior