Najíždění XP

Na téma Windows XP, 2000, Me, 98, 95 a starší

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod olasek 10. 6. 2007 12:12

Dobrý den.Mám problém.Instaloval jsem systém Windows XP.Vše proběhlo v pořádku jak má.Potřeboval jsem však na tom samém počítači nainstlaovat systém Windows XP ještě jednou a poté si ho vzít i s diskem s sebou pryč.Nainstaloval jsme ho a vše opět proběhlo v pořádku.Odpojil jsem disk.Spustím počítač a mám nabídku při najíždění systému z dvou systémů Windows XP.Když kliknu na první, systém normálně najede a vše je v pořádku.Když zkusím při najíždění spustit ten druhý,samozřejmě nejde a po spuštění se PC restartuje.Já potřebuji aby tam žádná nabídka z těch dvou systémů nebyla a najížděl automaticky ten první.Je to také z důvodu toho že mám Klávesnici na USB která při najíždění PC nefunguje a musím čekat těch 30 sekund než se automaticky spustí ten první na kterém to je.Určitě víte jak je nudné 30 sekund čekat a koukatjak se pomalu odpočítávají čísla.Jeslti existuje nějaká utilitka jak bych se toho druhého co nefunguje zbavil tak bych byl moc vděčnej kdyby mi někdo poradil (ještě dodám že reinstalace Windows XP nepomohla) .Děkuji mnohokrát všem kdo se alespoň pozastaví nad tímto příspěvkem :)
olasek
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pytlík 10. 6. 2007 12:22

Je to jedna z nejfrekventovanějších otázek tady na Fóru. Prostě potřebuješ z textového souboru C:\Boot.ini vymazat odkaz na neexistující systém. Metod je několik, vyhledej si je tady (pomocí vyhledávání), hledej slovo Boot.ini a určitě najdeš mnoho odkazů.
Jo, a očekávej, že ten operační systém na druhém (vyjmutém) disku ti asi nepojede.
Pytlík
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 10. 6. 2007 12:26

Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků