Jaký používáte program na tvoru web. stranek?

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Scumo 26. 4. 2008 15:24

Ahoj, chtel bych udelat pruzkum programu na tvorbu webu.

Do topicku napiste nazev, odkaz ke stazeni (pokud mozno), vas nazor na program + popr. co vas napadne.

Já používám:

Nazev: PSPad

Odkaz:
Kód: Vybrat vše
http://www.stahuj.centrum.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/ostatni_editory/pspad/?g[hledano]=pspad&g[oz]=4.5.3

Nazor: Je to opravdu dobrej program, ja jsem spokojen, hlavne s moznosti najit kod ktery neznam tak si najdu v seznamu.

(omlouvam se pokud to tu jiz bylo)
Scumo
Junior

Odeslat příspěvekod Olimant 26. 4. 2008 16:46

Též používám PSPad. Me se na nem libi podpora vsechmoznejch jazyku a zvyraznovani tagu, predtim jsem mel nvu, ale PSPad je jasna volba... ;-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Junior

Odeslat příspěvekod venoushek 26. 4. 2008 16:55

ma to co dočinění s PHP? :)
venoushek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wojta 26. 4. 2008 16:58

Já nevím, používám Eclipse a PDT.
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
Pokročilý

Odeslat příspěvekod venoushek 26. 4. 2008 17:01

wojta píše:Já nevím, používám Eclipse a PDT.

myslis Zend? :)...tak to by jsi mi mohl trochu pichnout co a jak nastavit abych to rozbehal a mohl se ponorit do PHP :)... nejakej ten zaklad v HTML bych mel, tak chci zkusit neco slozitejsiho ;)...mas icq?
venoushek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondrad 26. 4. 2008 17:25

Scumo píše:Já používám:
Nazev: PSPad
Odkaz:
http://www.stahuj.centrum.cz/vyvojove_nastroje/www-tvorba/ostatni_editory/pspad/?g[hledano]=pspad&g[oz]=4.5.3

Nazor: Je to opravdu dobrej program, ja jsem spokojen, hlavne s moznosti najit kod ktery neznam tak si najdu v seznamu.
(omlouvam se pokud to tu jiz bylo)

Co to je za strasnej link? Proc neodkazujes na oficialni stranky http://www.pspad.com/? Jinak taky pouzivam PSPad.
ondrad
Junior

Odeslat příspěvekod suk 26. 4. 2008 20:42

Scumo: tady nejsme na warez foru (rozdil mezi warez forem a forem pro prevazne inteligentni lidi je v tom, ze URL se dava do tagu [url] a ne [code], to jen tak pro informaci)

jinak ja teda taky pouzivam zminenej PSPad, mam naisntalovany i Eclipse, ted pisu cosi v ASP.NET a na to zase vyuzivam MSVS2k5
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Scumo 26. 4. 2008 22:19

PSPad je prodle meho jednicka, az na ten udesnej graf. prohlizec co je vlastne IE, chtelo by to predelat na mozillu, nebo jinej prohlizec, operu, netscape a pod. a nebo si vybrat :-).

suk píše:Scumo: tady nejsme na warez foru (rozdil mezi warez forem a forem pro prevazne inteligentni lidi je v tom, ze URL se dava do tagu [url] a ne [code], to jen tak pro informaci)

Tak warez, a co takhle viry.cz? to je warez forum? dobre, ja jim to teda napisu. Tim chci rict ze na viry.cz pouzivaji tez code!!! A strc si ty svoje priblble pripominky nekam!!!

Pokud je to napsano v pravidlech, tak me tej citat a nebo sklapni! A jeste neco? Co se podle tebe dava do "CODE" ???? A na okraj, neni to jedno!!!!!!!
Scumo
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 26. 4. 2008 22:35

Taky používám převážně PsPAD, jinak poslední dobou jsem taky něco dělal v ASP.NET, takže jsem to psal v Microsoft web Developer.

to Scumo: No když se ten tag jmenuje code, tak by to nemuselo být tak těžké na to přijít :arrow: Zdroják
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Aslan 26. 4. 2008 22:54

2Scumo: dej si studenou sprchu a nevyšiluj, ten odkaz jsi měl opravdu udělat jinak a odkázat jsi měl taky jinam...

a aby to nebylo OT, tak: kdysi Notepad, posledních pár let už se tím nezabývám...
Aslan
Junior

Odeslat příspěvekod suk 26. 4. 2008 23:02

Tucnak: MS web Developer je v podstate orezany visual studio ne? mam ho tu taky, zatim jsem to nepouzil (staci mi VS)

Scumo: kouknul jsem jen tak na viry.cz a nevidel jsem tam nikde neco jako url v code, pouzivaji tma normalne url jak se ma. A podle me se do code davaji zdrojaky, kody, neco co je potreba nezalamovat a zachovat formatovani... a psal jsem ti to proto, protoze treba me, a myslim ze i ostatni nebavi link nejdriv kopirovat do schranky a pak do adr. radku, vetsina radsi jenom klikne... konec OT ...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Scumo 27. 4. 2008 06:56

Scumo: a psal jsem ti to proto, protoze treba me, a myslim ze i ostatni nebavi link nejdriv kopirovat do schranky a pak do adr. radku, vetsina radsi jenom klikne... konec OT ...

Tak se to proste naucite a je to, a v pravidlech fora to neni, tak ze si to muzu davat kam chcu!
Scumo
Junior

Odeslat příspěvekod frutisek 27. 4. 2008 07:48

PHPed, PSPad, klasický notepad - zalezi od mista kde pisu/opravuju kod

http://www.nusphere.com/
frutisek
Junior

Odeslat příspěvekod Olimant 27. 4. 2008 08:12

- ->OT<---
Scumo, musim souhlasit s ostatnimi ze to co delas ty je prasarna! normalni clovek to da do prislusnyho tagu. To je jako kdyby jsi daval obrazek mezi tagy <b></b>... Proste prasarne!
btw. citace ma taky specialni tag...
- ->End OT<--
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 27. 4. 2008 10:39

no tak ja na php pouzivam notepad++ (staci mi to :)) a na c# samozrejme VS2005...
aacid
Junior

Další stránka