Internetový obchod karman.sk

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lopo99 29. 4. 2006 09:51

Moje skúsenosť s el. obchodom karman.sk je dosť zlá. O ich neserióznosti nemám už nejmenších pochýb. Asi pre pol rokom som si tam objednával pevný disk. Všetko prišlo v poriadku a dobre zabalené. Pred vyše mesiacom som sa rozhodol objednať si dig. fotoaparát za viac ako 10000 Sk. Uvedený bol ako "na sklade", t.z. že podľa toho čo majú uvedené na stránke by som ho mal mať do 24 hodín. Tak som ho kúpil a hneď aj zaplatil. Na druhý deň volali, že ten "foťák" nemajú a ani mať nebudú, tak sme sa dohodli na zrušení objednávky, čo som im potvrdil aj mailom. Odvtedy sa s nimi nedá normálne rozprávať. Dnes je to 37 dní a peniaze naspäť nemám. Keď tam zavolám odbijú ma nejakou naivnou výhovorkou, že sa na to pozrú, že povedia účtovníčke, že povedia kolegovi a pod. Na maily neodpisujú... takže momentálne pána Adamca už vyše mesiac "sponzorujem" :( Aké sú vaše skúsenosti?

//blino: tema presunuta
lopo99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metla23 29. 4. 2006 10:27

Moje skúsenosti s KARMANOM ? V podstate minimálne.

Tovar ktorý je skladom v skutočnosti skladom nie je.
Ceny sú divné, hlavne produkty DFI.
Platí sa vopred.Firma nie je na trhu dlho.

Táto firma rozhodne na mna neposobý doveryhodne.
Osobne nakupujem u stabilných firiem ktore sú na trhu osvedčené.
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 29. 4. 2006 10:42

Nakupoval som v Karmane dosť dlhú dobu (ešte keď bol web tak dve prerábky dozadu). Nie že by som mal zlé skúsenosti, ale je pravda, že na niektorý tovar som čakal, sem-tam urgoval. Vtedy sa ale neplatilo vopred. To zmenili až pred časom, údajne preto, lebo niektorí ľudia si neprevzali tovar. Teraz už nakupujem vo veľkoobchode. Z Karmanu mám ale v podstate celý počítač nakúpený na diely.
Keby som zaplatil vopred 10 tisíc a nemohol sa dočkať tovaru, tiež by ma to vytočilo. V prípade takej sumy by som im ale nedal vopred všetko, mala by im stačiť v pohode nejaká záloha, napríklad 3 tisíc.
SlovakSoft
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zdinnoh 10. 5. 2006 09:44

Chcel by som všetkých varovať pred týmto obchodom !
Prvá moja objednávka bola vybavená s oneskorením ale bola v poriadku.Moja druhá skúsenosť je ale otrasná.Objednaný a zaplatený tovar nielenže som nedostal,ale moje telefonáty ohľadom informácie ku objednávke sú jednoducho odmietané /nedvíhajú telefón keď volám z môjho čísla,volanie z iných je úspešné ale nie je tam nikto kompetentný ma vybaviť/.Nebudem rozvádzať detaily ale táto firma je veľmi neseriózna a ešte raz všetkých pred nimi VARUJEM !
zdinnoh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lopo99 23. 5. 2006 21:02

Tej ha*el adamec z karman.sk si tam doplnil položku stav objednávky, asi aby nalákal ďalších deb*ov na nákup. Poslal som to tam a odpoveď samozrejme žiadna.... a to tam majú napísané: "Budeme Vás informovať do 1 hodiny pracovného času"

Inak sú to už dva mesiace čo mám peniaze v p*i na karman.sk .... si ten ko*t myslí, že keď je to len 10 litrov, že sa nebudem súdiť ... tak to sa mýli, len teraz nemám čas na podobných....

Ak si niekto toto prečíta a aj napriek tomu tam niečo kúpi... tak by som sa čudoval. Ak náhodou neveríte, kľudne mi napíšte a dám Vám aj moje telefónne číslo.... je to pravda. 10 030 Sk je fuč... do pi*e. cel7 princíp tohoto obchodu je podnikanie za cudzie peniaze....
lopo99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zmizik 23. 5. 2006 21:25

Co sa osobne neprejdes do Trencina? Vies osobne stretnutia robia divy. Inac drzim ti palce.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lopo99 23. 5. 2006 22:03

Vieš ja som bol teraz veľmi zanepraznený, lebo som dokončoval diplomovú prácu a onedlho mám štátnice, popri tom robota... a skutočne nemám čas riešiť takéto veci. Ale za tie dva mesiace, už tie prachy mohol pár krát otočiť a nech si teraz "požičia" od niekoho iného.
lopo99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zmizik 24. 5. 2006 11:16

No tak to ta muselo dost potesit v tvojej situacii este prist docasne o 10litrov. No drz sa, uspesne zostatnicuj a potom cakam na prispevok ako to dopadlo s karmanom.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ___MARK___ 24. 5. 2006 19:59

Nevim jak u vas na Slovensku, ale neexistuje u vas neco jako u nas Ceska obchodni inspekce?? Pokud mas doklad o zaplaceni atd, tak by jim meli proverit.
Kazdopadne jak nekdo doporucil vyse, nejlepsi kdyz si udelas vylet a poresis to osobne, za 10000 se to vyplati, ikdyby to bylo na druhe strane Slovenska:)
___MARK___
Junior

Odeslat příspěvekod droopy 24. 5. 2006 20:27

Poučenie: V žiadnom prípade neplatiť vopred. A to ani v odskúšaných obchodoch.
droopy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lopo99 29. 5. 2006 12:37

Dnes po 2 mesiacoch a 6 dnoch mi peniaze prisli spat. No som velmi rad. Nabuduce budem opatrnejsi, pri platbe vopred.....
lopo99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sharker 11. 6. 2006 08:52

No ***** su to ..... nekupovat tam nist u nich e-schop by nemal ziadat platbu dopredu :x Chcelo by to zavolat SOI a urobit im tam mensiu raziu nech sa ten J3bo adamec spameta a nerobi z ludi somarov :lol:
sharker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Corwin 11. 6. 2006 09:07

lopo99 píše:Inak sú to už dva mesiace čo mám peniaze v p*i na karman.sk .... si ten ko*t myslí, že keď je to len 10 litrov, že sa nebudem súdiť ... tak to sa mýli, len teraz nemám čas na podobných....p/quote]

Ked nemas cas na podobnych, tak preco fnukas? Ty si asi volaky masochista. Mas problem, neriesis ho, a fnukas. Bezne zafunguje totiz list od pravnika, nikam nemusis chodit nic. Chapes?
Corwin
Junior

Odeslat příspěvekod Corwin 11. 6. 2006 09:09

lopo99 píše:Vieš ja som bol teraz veľmi zanepraznený, lebo som dokončoval diplomovú prácu a onedlho mám štátnice, popri tom robota... a skutočne nemám čas riešiť takéto veci. Ale za tie dva mesiace, už tie prachy mohol pár krát otočiť a nech si teraz "požičia" od niekoho iného.
Corwin
Junior

Odeslat příspěvekod Corwin 11. 6. 2006 09:11

sharker píše:No ***** su to ..... nekupovat tam nist u nich e-schop by nemal ziadat platbu dopredu :x

Na slovensku sa ani nedivim, ze kazdy ziada platbu vpred.. Vynutili si to podmienky.. Kazdopadne sa ta spytam, ako by si riesil situaciu, ze mas eshop, ludia si poobjednavaju, a nezaplatia za tovar..
Corwin
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků