Opera a spustenie

Online komunikátory, VoIP, webové prohlížeče, e-mailové klienty

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hivar 18. 9. 2006 23:08

HM neviem cim to je ale ked som preinstaloval windows tak Opera mi robi taku neprijemnu vec. Po nainstalovani a prvom spusteni sa ma spyta ci nastavit ako defaul browser, ak dam ano tak opera sa spusti ale nevidim ju. V spravci uloh bezi ale ako keby som ju ani nespustil, neviem co to robi. Ak dam nie tak ide vsetko ok prosim ak niekto mal podobny problem tak poradte. Dik 8)
hivar
Junior

Odeslat příspěvekod Barbucha 18. 9. 2006 23:41

Odinstalovat všechny Opery, ručně potom smazat pozůstatky jejich složky v Program Files a Dokuments and Settings a restart PC. Pak provést novou instalci Opery. pokud se bude dále projevovat stejná závada, tak je chyba buď ve vlastním instalátoru Opery (stáhnout znova a použít instalátor klasický, ne typu Wise !!!), nebo je chybně provedena instalace OS XP. Bordel dělá většinou instalátor Opery typu Wise.
Barbucha
Junior

Odeslat příspěvekod hivar 19. 9. 2006 12:24

HM a jak to mam inak nainstalovat? cey nejakz program alebo nieco? Lebo som urobil to co si hovoril a furt to robi :(
hivar
Junior

Odeslat příspěvekod hivar 19. 9. 2006 12:33

HM tak skusal som uz aj ten classic installer a furt to robi kurna zebi som fakt blbo nainstaloval win?
hivar
Junior

Odeslat příspěvekod BHawk 19. 9. 2006 12:42

A akú máš grafickú kartu, možno ti to zobrazuje na TV ako mne. Vtedy stačí ak nastavíš klonovanie obrazu 1 s 2 a hotovo.
ASUS M4A87TD/USB3, AMD Phenom II X6 1055T + AC Freezer 7 PRO r2, 4x 2GB Kingstone DDR3-1333 CL9, ATI Sapphire HD 4830, SSD 128GB Kingstone V+ series + Samsung F1750GB + Samsung F1 1TB, Seasonic S12 430W
BHawk
Junior

Odeslat příspěvekod hivar 19. 9. 2006 13:31

MAm normalne integrovanu grafiku na NB a nieco ako klonovanie obrazu tam nemam kurna, uz som aj preinstaloval win. Joj sa mi nexce zaz format c: este len pred par dnami som o zrobil nejaky napad este?
hivar
Junior

Odeslat příspěvekod Katulus 19. 9. 2006 21:52

Tuhle chybu jsem uz taky zazil (predevcirem) a jeste jsem se nedostal k reseni. Kazdopadne zatuhnuti Opery zpusobuje pokus o asociaci souboru. Kdyz ji totiz nastavis jako defaultni, pokusi se zmenit asociace souboru .html a dalsich na sebe a v tu chvili zatuhne. Instalatorem to nebude. Ze stejnyho souboru jsem ji instaloval nekolikrat a tohle se mi stalo poprve. Doporucoval bych zkusit asociovat soubory rucne a potom teprve nastavit jako default.
Taky je mozne, ze je chyba u Microsoftu v nejake posledni zaplate. To PC na kterym mi to nejde jsem instaloval ted o vikendu a Operu jsem daval az po vsech aktualizacich.
Odi et amo.
Katulus
Junior

Odeslat příspěvekod Sešívaný 19. 9. 2006 21:53

Nejde to ve Winu nějak pustit z konzole? Já Windows neznám, tak nevím, ale v Linuxu, když se mi v grafice nějaký program nespustí, tak ho spustím v konzoli a tam mi to vypíše, kde je problém.
Sešívaný
Junior

Odeslat příspěvekod hivar 19. 9. 2006 22:33

AAA uz huj do toho som to vyriesil prikazom format c: ale nelutujem pomocou n-lite som si upravil win a teraz fici ovela rýchlejsie :D
hivar
Junior

Odeslat příspěvekod Katulus 21. 9. 2006 16:28

Vidis, ja jsem si stahnul novou 9.02, odinstaloval starou 9.01 a nainstaloval novou a jede to taky. :-)
Odi et amo.
Katulus
Junior