Tak už mi ty Windowsy dost naštvaly a po přečtení pár článků bych chtěl zkusit Linux, Líbí se mi OpenSUSE (+KDE)
Rád bych zkusil Live CD - potřebuji CD, ne DVD a rád bych byl kdyby bylo česky, ale našel jsem jenom anglické verze. Existuje vůbec česky, jde tam nějak češtiny dodat ?
Díky za info
tak dneska ráno už 2 restarty, před jedním vyhodil na chvilinku modrou obrazovku
tak ještě zkusim zdroj od kámoše pučit, a za 14 dní až bude volnějš tak přeformátuju disk a windowsy
jirka766 píše:testoval jsem RAMky programem GoldMemory a obě (měřeny i po jedné, v různých slotech) byly chybnéc/quote] riešenie je skúsiť iné ramky... ./quote]
zkoušel jsem jiné ramky - u mě špatné, v jiným počítači dobré
tak napsané věci vyzkouším
hodnoty napětí zdroje jsou v toleranci, na to jsem koukual už, maximálně občas nějaká o 5 setin vedle, nic jsem netaktoval, u prime95 jsem dával nějaký lehčí test takže teď zkouším test na max power consumption and heat
tak včera byla dokonce modrá obrazovka, problém jse...
Mám problém se svým počítačem :(
AMD Athlon XP 1600+, deska FIC AD-11, 512+128MB RAM, GeForce 5200, Seagate 7200.7 80GB, Asus CD-RW, zdroj myslim Eurocase (nebo něco podobnýho) 350 W, Win XP.
Počítač se mi občas restartne - dříve jednou za týden, nedávno to bylo asi 2 krát denně, teď už zase je...
Přátelé, nějak mi vrtá hlavou jak správně přichytit desku do case ?
Dám takový ty distanční podložky (nebo spíš průchozí šroubky nebo jak to nazvat) do case, a do nich přichytím šroubkama desku, je to tak dobře ?
Nebo je potřeba ještě ty šroubky co s nima přitahuju desku podložit nějakou izolační...