Za kolik tak muzu prodat domenu www.exprespujcky.cz ?

O doménách, registrátorech, technologii

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod fikyyy 2. 7. 2007 19:43

jsem jejim majitelem a premyslim o prodeji, nabidl sem ji i GEMONEY.cz , ktera ma na pujcky domenu exprespujcka.cz a tudiz by ji mohli odkoupit treba pro presmerovani atd. napsali, ze tedy maji zajem a daji mi za ni obvyklou cenu??!!! co to jako ma znamenat? kolik si tak za ni rict? dik za rady
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digiking 2. 7. 2007 19:47

tyhlety vypocitalky nesnasim, akorat blokuji domeny, ktere sami nevyuziji, coz bude presne tvuj pripad.
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 2. 7. 2007 19:49

no sorry, ale ja na ni chtel rozject soukromy pujcovani penez, bohuzel to nejak neklaplo, tak ji budto strelim, nebo pockam par let, az rozjedu byznys
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digiking 2. 7. 2007 19:54

no po precteni tveho prispevku jsem nabil dojmu, ze jsi skoro rozzureny za to, ze bys na prodeji nic nevydelal (tj. ta obvykla cena, jak ti nabizeji), tak mi to prislo jaksi vypocitave, kor kdyz tam ani nemas zadny obsah.
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 2. 7. 2007 19:55

ne, tak jako je jasny, ze bych ji za 2 tis prodal dycky, ale to si ji radsi za 500 prodlouzim, pac si myslim ze je to i pro vyhledavace dost dobrej nazev :-B
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digiking 2. 7. 2007 19:59

nemyslim si, ze to je nejaka super domena, moznosti mas hromadu:
expresspujcky, epresnipujcky, expressnipujcky, rychlepujcky atd, dale varianty s pomlckou a jednotne cislo a urcite spousta dalsich. Myslim, ze kdokoliv by ji koupil za "tvou" cenu, je blazen...
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 2. 7. 2007 20:01

fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod digiking 2. 7. 2007 20:06

no vidis, spekulant jak vysitej :o
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 2. 7. 2007 20:11

ti rikam, ze sem to mel na soukromi pujcky, nevedel sem ktera bude lepsi, tak sem je regnul obe, booooze
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod averton 2. 7. 2007 20:16

no maximum 3tisic viac ti nikto neda... :D
it´s all about priorities :D
averton
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 2. 7. 2007 20:18

hehehe :lol:
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod averton 2. 7. 2007 20:41

no ja som to ako joke nemyslel :mrgreen: ber to tak...je to len domena nic viacej, ziadna stranka, ziadna praca nic ine....aspon moj uhol pohladu. Mozno ti GE da viacej :wink:
it´s all about priorities :D
averton
Junior

Odeslat příspěvekod mh 3. 7. 2007 09:14

Obchod s domenami taky obchod, jen jestli to danis jako sparvny prijem :lol: Jinak ta domena zas tak atraktivni neni, ale myslim, ze nekdo by si ji mohl realne cenit az okolo 5-10tis. ale take myslim, ze nez sezenes kupce, ktery by ti takove penize dal, tak je lepsi to za 3tis. prodat tomu, kdo bude mit opravdu zajem...
mh
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fikyyy 5. 7. 2007 17:37

5 - 10 tis? tak to pridej :-B
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alfionc 5. 7. 2007 18:07

sice nevím jestli to ještě fungíruje ale byly k dispozici "doménové aukce" tak se mrkni a třeba ti to něco vynese. :wink:
Počítače umí víc než si hrát a jak jste na tom vy?
Alfionc
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 5. 7. 2007 19:46

nojo, ale to je vsechno za poplatky :(
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petra 6. 7. 2007 14:01

Ta doména nemá výrazně vyšší hodnotu než jsou prodlužovací poplatky. Hodnotu může mít pro majitele produktu "expres půjčky", což myslím žádná banka nemá, GE nazývá svůj produkt "expres půjčka" a příslušnou doménu má zajištěnou. Pokud je na téhle doméně nějaký type in traffic, což zřejmě není (nebo je?), mohli by za ní být ochotní dát o pár stovek víc. Pro kohokoliv jiného má opravdu hodnotu registračního poplatku, protože pro půjčky si na místě každý vymyslí 10 stejně dobrých domén, které budou volné.

Normálně bych doporučila si takovou doménu nechat, ale i to je v tomhle případě nesmysl, protože zakládat vlastní projekt na brandu téměř shodném s něčím poměrně známým je blbost, lidem se to bude plést. Takže jí zkus co nejvýhodněji střelit. Když ti dají víc než 5k, můžeš si gratulovat.
Petra
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 6. 7. 2007 16:46

vymyslis 10 podobnejch jo? haha, tak hodne stesti :lol:
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ___MARK___ 6. 7. 2007 17:04

Pochop, že pro GE je nazajímavá. Máš nulovou návštěvnost, nulový obsah. Nikde ve vyhledávači ji nenajdeš. Tzn. že na tvou doménu se dostanu pouze tehdy, když udělám překlep.
Kolik takových uživatelů je? A když už někdo udělá překlep, vybafne na něho hláška o vypršení času spojení. Takže zkusí změnit URL z množného čísla na jednotné a ejhle, je na stránkách společnosti.
Proto je pro GE nezajímavá.
___MARK___
Junior

Odeslat příspěvekod cyber kaktus 6. 7. 2007 17:23

strel ji za 3t bud rad :D ostatne nevim proc se tu snama bavis o cene kdyz sam si presvedcenej ze min 10t by jsi chtel.....nevim jestli se diky tomu citis byt dulezitej nebo tu stim machrujes...
treba ja shanel pro sebe domenu a .com byla obsazena ale na prodej, napsal jsem tomu cloveku byl to nakej polak a ten po me chtel 1000,- Euro, napsal jsem mu ze ma smulu za takovy prachy a on ze pod 700,- Euro nejde.. tak ma hosik smulu no a ja taky, ale proc tak vysokou cenu? prej nazev te domeny v prekladu znamena ,,dane,, takze to bude prodavat dal nakym institucim.... ale chci videt kdo to od nej za 30t vezme :) max hooodne bohata firma co o to stoji ale doted to bylo volne a porad je :)
Naposledy upravil cyber kaktus dne 6. 7. 2007 17:25, celkově upraveno 1
cyber kaktus
Junior

Odeslat příspěvekod extremon 6. 7. 2007 17:24

fikyyy píše:vymyslis 10 podobnejch jo? haha, tak hodne stesti :lol:

co si tady tim dokazujes, proboha :shock: je to zraly na LOCK
extremon
Junior

Odeslat příspěvekod Amadeus2 6. 7. 2007 17:53

Taku hovadinu ti nikto nekupi.
Amadeus2
Junior

Odeslat příspěvekod ___MARK___ 6. 7. 2007 20:22

cyber kaktus píše:strel ji za 3t bud rad :D ostatne nevim proc se tu snama bavis o cene kdyz sam si presvedcenej ze min 10t by jsi chtel.....

uživatel fikyyy si asi myslel, že mu tu budem radit, ať ji střelí aspoň za 15 klacků, že 10 je málo :lol:
___MARK___
Junior

Odeslat příspěvekod fikyyy 10. 7. 2007 19:29

tak nikdo nechcete? :cry:
fikyyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 11. 7. 2007 18:33

dam ti za ni 5,5 KáČé :P
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mobil-man 11. 7. 2007 18:35

dam ti za ni 5,5 KáČé :P
Mobil-man
Pokročilý

Odeslat příspěvekod digiking 11. 7. 2007 19:09

P800, jsem nemocny, chytil jsem upal, z tebe. A nauc se chovat ve foru, neadrtalce. A mas pravdu, byznys s domenami je uplne nejvic fajn byznys na svete, neni nic lepsiho, nez kdyz vidis lineho spekulanta, ktery si mysli, ze zbohatne z hovna a obtezuje tim ostatni.

edit: no uz ty tvoje spamy nastesti smazali.
Naposledy upravil digiking dne 11. 7. 2007 19:12, celkově upraveno 1
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod P800 11. 7. 2007 19:09

digiking píše:no vidis, spekulant jak vysitej :o

Člověče, nejsi Ty nemocný? Byznys s doménami je jako každý jiný, nechápu co do tazatele ryješ.
P800
Junior

Odeslat příspěvekod P800 11. 7. 2007 19:11

digiking píše:P800, jsem nemocny, chytil jsem upal, z tebe. A nauc se chovat ve foru, neadrtalce. A mas pravdu, byznys s domenami je uplne nejvic fajn byznys na svete, neni nic lepsiho, nez kdyz vidis lineho spekulanta, ktery si mysli, ze zbohatne z hovna a obtezuje tim ostatni.

Omlouvám se za zmatky, měl jsem problém s odesíláním příspěvku, chybně odeslané příspěvky jsem odmazal.

Nicméně jsi mi potvrdil svoji přízemnost a omezenost. Sorry, jsi primitiv..
P800
Junior

Odeslat příspěvekod digiking 11. 7. 2007 19:14

jasne, ze jsem primitiv, a ty jsi zakladatel intelektualniho spolku pro tvrdy a moralni byznys bez kompromisu.
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod P800 11. 7. 2007 19:18

Pročetl jsem si několik starších příspěvků od uživatele digiking a hlasuji pro jeho trvalé vyloučení z fóra na zive.cz. Jeho zprávy jsou převážně urážlivé, tazatelům nic nepřinášejí a z větší části zanášejí diskuse. Toliko mé doporučení adminům..
P800
Junior

Odeslat příspěvekod digiking 11. 7. 2007 19:21

za to tve prispevky jsou v tomto vlaknu neskonalym prinosem, ty pseudomoralisto.
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod Amadeus2 12. 7. 2007 10:44

P800 píše:
digiking píše:no vidis, spekulant jak vysitej :o

Člověče, nejsi Ty nemocný? Byznys s doménami je jako každý jiný, nechápu co do tazatele ryješ.l/quote]

Byznys s doménami. :lol: To je teda byznysman. Pridana hodnota jak sviňa.

Hlavne nech ten tĺk tu domenu co najdlhsie plati, a nikto mu ju nekupi.
Amadeus2
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 12. 7. 2007 14:13

lock. je to tu plné ať už opodstatněných nebo neopodstatněných urážek, věřím, že se tomu locku nikdo nediví. Případné námitky přes SZ
AndrewJ
VIP uživatel