Kde můžu najít srovnání hostérů a registrátorů?

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod defend lock 22. 6. 2005 09:25

Kde můžu najít nějaké spolehlivé srovnání hostérů a registrátorů? Existuje nějaký velký "test hostingových služeb"? Líbila by se mi nějaká přehledná tabulka s poskytovateli, jejich služby a ceny.

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
defend lock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DaliborKalab 22. 6. 2005 15:30

defend lock píše:Kde můžu najít nějaké spolehlivé srovnání hostérů a registrátorů? Existuje nějaký velký "test hostingových služeb"? Líbila by se mi nějaká přehledná tabulka s poskytovateli, jejich služby a ceny. /quote]


Dobrý den - ANO, existuje. Pro srovnání "velikosti" (podílu na trhu) jednotlivých poskytovatelů doménových a hostingových služeb můžete využít např. specializovaný server Hormart.cz (http://www.hormart.cz). Najdete zde pravidelně aktualizovaný žebříček největších poskytovatelů těchto služeb v Česku a rovněž podrobný přehled jejich nabídek.

Za zmínku stojí i řada podobně zaměřených stránek. Z velkého množství vybírám např. Hostingy.cz (http://www.hostingy.cz) nebo CzechHosting.net (http://www.czechhosting.net).
DaliborKalab
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků