Webhosting pro domenu 2. radu zdarma - ktery vybrat?

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Webhosting zdarma 27. 8. 2005 23:53

No potreboval bych neco kolem 500 MB prostoru, Mysql databazi (nejlepe dve), moznost domen tretiho radu a alespon 10 e-mail schranek...

Poradte jesli znate neco takoveho?

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
Webhosting zdarma

Odeslat příspěvekod adamek.jan 28. 8. 2005 11:31

Pokud se smirite s velmi pomalou MySQL databazi, pak uvedu Pipni.cz. Tento hoster nabizi jak 500 MB prostoru, moznost vytvareni MySQL databazi, domen tretiho radu, tak i neomezeny pocet emailovych adres.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P. 28. 8. 2005 11:37

Muzu se zeptat co se mysli velmi pomalou mysql databazi?
Michal P.

Odeslat příspěvekod Michal Pavlík 28. 8. 2005 11:42

Protoze se mi toto forum libi tak jsem se zaregistroval...
Takze u pipni.cz je mozno mit i vice mysql databazi?
Michal Pavlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adamek.jan 28. 8. 2005 17:50

To Michal P.: Mam free hosting na Pipni.cz a pokousel jsem se rozjet sve phpBB forum. Nebyl problem v instalaci, v nicem (akorat forum muselo byt stavene na PHP5). Problem vyplynul az ze samotneho provozu fora. Pokud na na foru byli 2+ navstevnici, databaze se nacitala prislis dlouho, nebo se nemohla nacist. Z tohoto duvodu sem forum zrusil. Pokud by jste vyuzil placeneho hostingu, co jsem cetl, problemy s malou rychlosti odpadnou.

To Michal Pavlík: Mam vytvoreny dve databaze a krome velikostniho omezeni na 50MB pro databazi jsem si dalsich omezeni doposavad nevsiml.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal Pavlík 28. 8. 2005 18:19

Jenze ja prave potrebuji aby tam bezproblemove behalo forum :(

takze jak vidim tak pipni.cz ne ... nejaky jiny hosting znate?
Michal Pavlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adamek.jan 28. 8. 2005 18:23

Mate jiz registrovanou domenu 2. radu? Pokud ne, seznam hostingu (s domenami 3. radu) nazlnete zde: Poskytovatele webhostingu 3. urovne.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal Pavlík 28. 8. 2005 18:29

Vsak prave chci hosting zdarma a u toho hostera si objednam svou domenu (kterou samozrejme zaplatim)
Michal Pavlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod adamek.jan 28. 8. 2005 18:46

Pokud vyzadujete vlastni domenu 2. radu, bude problem s moznosti vytvoreni vice MySQL databazi. Mozne varianty reseni jsou zde (Einstein.cz). Nevim jak je na tom Xnet.cz, ale HostingZdarma.cz nabizi pouze jednu MySQL databazi.
adamek.jan
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal Pavlík 1. 9. 2005 02:54

diky moc za odpovedi...zkusim ten pipni.cz a kdzy to bude spatne tak prejdu na nejaky placeny hosting
Michal Pavlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 3. 9. 2005 11:59

Ja myslim ze je lepsi si tech par korun za hosting zaplatit ono totiz co je zadarmo stoji vzdycky za..
co se tyka pipni.cz tak moc dobre neni casto to pada a je to pomale
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Junior

Odeslat příspěvekod THOMAS 6. 9. 2005 18:17

freeserver.sk je to síce podmienené registráciou domény cez nich ale mám s týmto hostingom dobré skúsenosti .
333 MB MySQL , PHP , neobmedzene mailov , neobmedzene subdomén , 2 GB trafic , ....
THOMAS
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zdenek81 8. 9. 2005 21:45

Chci se zeptat zda je možno si zaplatit domenu jinde než hostovat?? Konkrétně forpsi.com/pipni.cz:díky
Zdenek81

Odeslat příspěvekod gorge_No1 9. 9. 2005 23:15

vždy záleží na hostingu, zda to umožnuje..
gorge_No1
Junior

Odeslat příspěvekod M4rtin 25. 9. 2005 09:50

Forpsi to umoznuje. Zaregistroval jsem si u nich domenu (na rok) a hosting na pul roku. Nastvali me, tak jsem hosting presunul, lec domenu mam stale u nich.
M4rtin
Junior

Další stránka