Hosting u Dobra Spolecnost.cz

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod johnjewel 27. 7. 2007 08:27

Ahoj všem,
chtěl jsem se zeptat, jestli tu někdo má zkušenosti s webhostingem u http://www.dobraspolecnost.cz Chtěl bych si tam zřídit webhosing s názvem "Clevernet Standard", ale zaráží mě nízké ceny. :roll:
Předem díky za odpověď.
:) 8)
johnjewel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lucky-x 27. 7. 2007 09:54

tak ceny nizke jsou... ale zase bych nerekl ze jsou nejak drasticky nizke :-) skus se podivat po nejakych statistikach dosupnosti... a pokud tam budes mit nejake nenarocne stranky tak bych se toho nebal... ikdyz se priznam ze je neznam... za to znam station.cz
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod johnjewel 27. 7. 2007 11:42

No ty ceny zkresluje to, že jsou BEZ DPH :D :D :D , jinak na dostupnost jsem se ptal na podpoře (99,934%), aještě díval na webu (mereni.kyblsoft.cz),což je o něco víc než na Savaně. Ale o to mi zas tak nejde, spíš o ceny,kvalitu služeb apod. Jinak stránky budou přes redakční systém (asi UNITED-NUKE), a ptal jsem se na podpoře,a že s tím nejsou problémy... Jinak docela zajímavý výhody mají... :) Jsem chtěl vědět, právě, jestli s tím má někdo zkušenostzi... :)
johnjewel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jumvee 27. 7. 2007 12:36

Tak jsem si také udělal objednávku. Oslovila mě ta akce 1+1 http://www.dobraspolecnost.cz/aktuality/akce.html, že dostanu další rok hostingu zdarma..
Už mi přišla zálohová faktura, tak uvidíme, jak půjde zbytek ;)
jumvee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod johnjewel 27. 7. 2007 13:57

To mě taky (1 plus 1) a ještě 30-ti denní lhůta na vrácení peněz. Musím ještě schrastit zbytek peněz, abych ještě stihl tu akci (do konce srpna). Na podpoře (přes ICQ), jsem se dozvěděl plno (důležitých) věcí... :) :wink: :mrgreen:

From: "jumvee": pak řekni :wink: :D
johnjewel
Kolemjdoucí