Vyhněte se hostuju.cz a banan.cz

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Thomas123 6. 1. 2008 13:45

Tímto threadem chci jen lidi upozornit, jak to vlastně funguje.

1. Na hostuju.cz jsem měl 1 web. S reklamou, vše bylo tak jak má - podle pravidel. Jenže jednou, když jdu na svůj web, tak se mi ukáže hláška, že na webu nebyla reklama. Napsal jsem na mail technické podpory - už jsou to 4 měsíce a nikdo se neozval.

2. Dnes znovu. Na technické podpoře je těžká ingorace!!!

Kdo chcete bezstarostný hosting vyhněte se banánu !!
Vemte si radši jabko. :)
// I vy můžete mít legální software, stačí používat Linux Ubuntu //
Thomas123
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 6. 1. 2008 14:35

Kazdej koho znam, tak kdyz chce bezproblemovy hosting tak se bananu vyhne obloukem.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Thomas123 6. 1. 2008 18:13

To je dobře, ale já jen pro ty, co ho naznají a rozhodují se pro něj.
// I vy můžete mít legální software, stačí používat Linux Ubuntu //
Thomas123
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 6. 1. 2008 19:14

Mám na banan.cz 2 weby a nestěžuji si. Za peníze, které ten hosting stojí to není špatné a výpadky jsou minimální, což mi tak moc nevadí - na účel věci, pro které používám oba weby mi to stačí.
S podporou jsem řešil jen jednu drobnost a vyšli mi vstříc ihned, čili ani tady má zkušenost nebyla špatná (ano je to již dlouho a jednalo se o drobnost). Toť můj zcela subjektivní pohled. Čtu o problémech hodně, ale zatím jsem asi tím štastným i když musím uznat, že něco není v pořádku - ať na straně Banan.cz, tak i na straně pisálků. Vybrat si může každý dle svého gusta, firem je hodně.

Firemní weby jedou na vlastních železech a část je na Forpsi.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 9. 1. 2008 09:54

hostuju.cz nebrat a pokud ano jen na test. Mel sem na strance nekolik jejich reklam. Stejne mi nekolikrat ucet zablokovali a dnes i smazali. At tahnou do haje s takovejma sluzbama. banan.cz *****. takhle si moc platicich zakazniku neziskaj takovym ***** hostingem.

P.S. hlavne si tam neupujde nic duleziteho !!! prijdete o to.
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý