Zkušenosti s českými hostéry

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 15. 8. 2012 12:18

Mno, po změně majitele společnosti Angel-Hosting na pana Vítovce, který mimochodem vlastní XHOSTING, jde A-H od cca začátku roku rychle do kopru. Každou chvíli něco nefunguje a protože neplní své závazky vůči zaměstnancům, tak to podle toho vypadá. Napsal jsem do tohoto vlákna v minulosti několik příspěvků a vypadá to tak, že co si člověk neudělá sám, to nemá a proto nyní razantní změna:

• Název firmy - webová stránka: NETIO Solutions s.r.o. - NETIO.cz
• využití hostingu: osobní, zájmové, firemní weby, weby rodiny a přátel, weby zákazníků
• délka zkušeností: oficiálně spuštěn v květnu 2012, dříve jen soukromě pro náročnou klientelu
• hodnocení: dostupnost zatím 100%, emaily svižné, mocný antispam, administrace, prakticky okamžité reakce a řešení technické podpory, provizní systém, osobní přístup, možnost migrace z jiných hostingů (zejména A-H) zdarma. Pokud člověk nejde po dumpingové ceně, minimálně vyzkoušením nic nezkazí.

Jak píši výše, co si člověk neudělá sám, to nemá a tak místo řečí konám. Důraz kladen na zálohování.
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mad_doc 15. 8. 2012 13:12

jak se dívám objevil se v NETIO s tebou i LH se kterým jsem přišel do styku i u Angelhostingu. No nevím, ještě mám chvíli u AH předplaceno, zálohy i přes sliby už víc jak půl roku nefunkční, občas nějaký ten výpadek, sice se to teď trošku uklidnilo, ale...
Opravdu to vypadá, že koncem roku, kdy končí kredit, budu nucen přejít jinam. Asi mne bude zajímat právě ta zmíněná migrace, aby to proběhlo co nejvíce "bezbolestně". Každopádně vás zahrnuji do potenciálních možných hostérů.
mad_doc
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 15. 8. 2012 16:50

Mno, reklamu jsem tady dělat nechtěl ale ano, jsme v tom s LH. Zálohy na A-H nefungují, protože je opustil technik, který měl mít opravu na starosti. Co vím, tak zálohy na A-H nikdo opravit ani neplánuje.

Občas výpadek? Neexistuje! Nejhorší je, že se to za levno pokud zákazník vyžaduje kvalitu prostě dělat nedá a na to pak různé firmy doplácejí. Migrace k NETIO.cz funguje "bezbolestně", provedení je ve chvilce. Migrační scripty lze připravit ze kteréhokoli hostingu, který má k dispozici root přístup.

Abych tu zbytečně nespamoval, pojďme prosím případné otázky a odpovědi řešit přes SZ nebo e-mail.
Vzhledem k nárůstu náctileté pubertální komunity a nedostatku nebo nezájmu správců fóra se již zúčastňuji pouze diskusních vláken na úrovni. Urážlivé a jinak nevhodné příspěvky tedy ignoruji. Děkuji za pochopení.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vitek4 12. 1. 2013 11:31

Arogance adminů datahousing.eu - záznam z chatu s adminem:

klient: (10:50:48)dobry den, jak je realne omezeny "neomezeny" diskovy prostor?
Adam Kadlec: (10:52:46)Diskový prostor je omezen pouze na data týkající se webu
klient: (10:54:02)premyslim o prechodu k vam a potrebuji nekolik malo uctu IMAP, predpokladam nekolik GB na kazdy ucet, odhadem max 20GB
Adam Kadlec: (10:54:55)Neomezený prostor se týká webového prostoru nikoliv mailového
klient: (10:55:27)u mailu by byly podminky jake? na webu ve vasich baliccich jsem zadnou informaci nenasel
Adam Kadlec: (10:57:00)Takto velký prostor pro emaily se naceňuje individuálně, pro bližší informace se prosím ozvěte na email: info@datahousing.eu
klient: (10:58:12)jaky je tedy limit pro "neindividualni" nabidku? na webu zadny takovy nemate (nepripada mi to moc korektni)
Adam Kadlec: (10:58:48)limit na maily je 3GB
klient: (11:00:15)mate tuto informaci nekde na webu? (pokud jsem ji jen prehlidl, je to OK, pokud vsude pisete "neomezene" a pak limity skryjete, tak k takhle nekorektni firme hosting prevadet nebudu)
Adam Kadlec: (11:00:51)ok nepřevádějte, nikdo vás nenutí, my zase nemáme zájem o kolenovrtské klienty.
klient: (11:03:18)dekuji, touto odpovedi jste se odkryli (btw: nemam problem se zaplacenim, jen chci vedet za co platim a jake mam moznosti)
vitek4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 14. 1. 2013 14:10

Co na to říct, rovněž mi to nepřipadá jako neomezené. Nevidím důvod limitovat prostor emailů. No což, každý nechť to dělá tak, jak sám uzná za vhodné, každý má individuální nabídku služeb a podle toho také zákazníky.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod prokes 8. 10. 2014 20:01

Nevim jak někdo může dneska ještě používat hostingy jako banán nebo active 24.... za o hodně menší cenu se dá u savany nebo wedosu pořídit daleko lépe...
prokes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 21. 10. 2014 18:51

Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránka