Webhosting pro portfolio

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Scumo 30. 3. 2009 15:38

Ahoj,
již delší dobu si chi koupit webhosting, ale z nepreberneho mnozstvi poskytovatelu si nemohu vybrat.
Můžete mne nejaky doporucit?
Moje pozadavky:

Aktualni verze PHP, MySQL a Apache
Min. místo 50MB
Pokud mozno DB PostgreSQL
Datový přenos neomezeně
Možnost subdomen a emali
Co nejvetsi dostupnost
Preferuji linux, v pripade moznosti Windows serveru moznost ASP
Modifikace .htaccess a 404
FTP klasicke nebo zabezpecene
Maximalni mozna castka za webhosting okolo 100kc/mes

Dik
Scumo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Scumo 31. 3. 2009 09:44

Tak jsem se trochu porozhlédl a našel jsem 4 webhostingi ktere bych bral a to C4, Forpsi, Banan, Gigaserver.
Ale nejak se nemohu rozhodnout.

U C4 mam 2GB prostoru za 1200Kč na rok i s domenou a částečně splňuje moje požadavky.

O Forpsi vim dlouho, ale jejich cena za webhosting ktery bych potřeboval činí cca. 1500kč ročně a to BEZ domeny která stoji cca. 250kč, ale zase vyborné technické zázemí

O Gigaserveru vím nově a dost mně láka jejich cena při které bych mohl mít webhosting za cca. 500kč i s domenou a služby jsou též dobré.

A Banan, o tom vím též nově a čtu na něj nejvíce kladných prispevku, ale cena hostingu i s domenou cini 1110 coz je takovy stred.

Jediny problem je v tom ze nevim ktery si vybrat, muzte nejaky doporucit?
Scumo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 2. 4. 2009 17:00

Těžko radit, když jsi hodně plusů a mínusů shrnul sám. Osobně bych se přiklonil ke GigaServeru nebo k C4. Gigaserver je takový krásný zlatý střed - kvalitní a levný, C4 poskytuje ještě kvalitnější služby, které jsou vykoupeny trochu vyšší cenou. Forpsi je pro tebe zbytečně drahý a rozporuplnému Bananu bych se tentokrát vyhnul. Můj tip: Pokud nevadí vyšší cena, tak C4. Pokud raději ušetříš, tak Gigaserver.
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Dědiček 7. 4. 2009 09:02

Své osobní portfolio provozuji u GigaServeru. Jsou celkem vstřícní a podpora také není špatná. Nabízí mnoho tarifů a myslím, že podporují všechny Vaše požadavky http://www.gigaserver.cz
Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš.
Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba.
Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Mr.Dědiček
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 7. 4. 2009 11:06

Scumo, Mr.Dědiček: Mimochodem, proč nazýváte své webové stránky portfoliem?

Portfolio webových stránek se používá podle mne ve smyslu katalogu stylů, ze kterého si člověk nějaký vybere a použije ho pro tvorbu stránek.
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 8. 4. 2009 15:57

vladimir: Portfoliem se i rozumí prezentace prací a děl nějakého subjektu.
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků