Hack Banan.cz

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod suk 28. 1. 2010 10:27

IceBolt: se zpozdenim to posila proto, bo je posila z IC.cz - a tam je limit 50 mailu za hodinu....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Conik 28. 1. 2010 10:51

Také mi došla informace o hacku. A to i přesto, že jsem před několika dny žádal o smazání veškerých mých údajů z jejich databází. Došla mi informace že jsem byl vymazán. Nejen že si ani napotřetí nedokážou zabezpečit servery, dokonce lžou.
Conik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cermak.daniel 28. 1. 2010 14:08

podle mě by neměl být problém s vrácenímpeněz, například u Kapusty jsem platil na rok, a když jsem po půl roce chtěl vrátit peníze, vrátili mi do týdne přeplatek za to co jsem nevyužil, ikdyž u banánu to asi moc rychle nebude, pokud vůbec, ale vrátit by peníze měli pokud se platilo na rok :-)
cermak.daniel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IceBolt 28. 1. 2010 14:52

cermak.daniel píše:a když jsem po půl roce chtěl vrátit peníze, vrátili mi do týdne přeplatek za to co jsem nevyuži

Osobně jsem prakticky vždycky využil nějaké akce ve stylu 1 + 1 rok zdarma apod. (A že jich měli několik.. náhodou mi platnost jedné akce termínově vycházela :))) Jakým způsobem by mělo fungovat vrácení peněz v takovýchto případech fakt nevím. Nejsem právník :)
IceBolt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JakubCh 28. 1. 2010 15:06

Nejzajímavější je jedno. Dříve do každé diskuze o banánu psal Mgr. Radovan Kaluža (byť někdy i pod jiným nickem) a všechny hned za jakoukoliv negativní hlášku napadal (závistivé prase tad.). A dnes - ticho po pěšině :tleskani
JakubCh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod basnik 28. 1. 2010 15:11

Proboha to je amaterismus.
na banan.cz si muze dat hosting jen uplny pomatenec
basnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pekelnik23 28. 1. 2010 16:00

sbohem banáne :D ... přecházím k onebit.cz :)
pekelnik23
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IceBolt 28. 1. 2010 22:46

Chvíli jsem se nudil a pročítal odpovědi technické podpory pod "oficiálním vyjádřením". Při jejich čtení se mi však rozechvělo chřípí natolik, že si dovolím jednu reakci banané podpory částečně ocitovat.

Pavel Krkoška píše:Nejedná se o třetí útok, jak bylo řečeno výše, hesla mohla být postižena a to i v období po jejich změně (ta přišla okamžitě, narozdíl od bezpečnostních úprav).

První e-mail s nově vygenerovaným heslem mi samozřejmě přišel, ale takové heslo se mi opravdu nelíbilo. To bylo dva dny po prvním útoku, tedy 21.1. Další den (22.1.) jsem si heslo do administrace změnil na jiné (pro rejpaly neslovníkové). E-mail, který přišel od hackera včera však neobsahoval hash hesla, které mi bylo vygenerované po předchozích útocích (jak vyplývá z citované odpovědi pana Krkošky). Obsahoval hash hesla, které jsem si sám vybral/změnil později. Budiž i tento citovaný text oznaen jako lživý.
IceBolt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kosh Naranek 28. 1. 2010 23:21

čo by si čakal od ľudí ktorí tvrdili že hash môjho hesla u banan.cz a moje rodne cislo su udaje dostupne vo verejnych WHOIS zaznamoch
Kosh Naranek
Junior

Odeslat příspěvekod USER47 28. 1. 2010 23:39

Teď jsem se neuvěřitelně pobavil u Kalužovy diplomky. Odkaz na ni jsem našel v tý diskuzi na hlavní straně...
http://www.multiupload.com/PN64ELX9LF

Psát diplomku téměř bez diakritiky, to si může dovolit asi opravdu jen tak úspěšný a sebevědomý muž, jako je lev ostravských salónů magistr Radovan:-D. Informatika sice není můj obor, ale stejně nechápu, jak může někdo dostat titul za práci, ve které není jediná věta bez chyby a obecně v ní kromě obrázků a tabulek není takřka žádný pojivo ve formě smysluplnýho textu. Pohled do seznamu použitých zdrojů a absolutní absence odkazů v textu samotným už jen ukazují, že na Radovanově fakultě je něco hodně shnilého. Takhle šíleně formálně zpracovaná práce by mi neprošla ani v prváku na gymplu, natož na vejšce...

Není žádný div, že firma vedená tímhle pošukem má problémy, který má. Osobně nechápu, že si někdo na banánu vůbec může zřídit hosting, jeho amatérskost a nespolehlivost je přece legendární.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pekelnik23 29. 1. 2010 00:02

USER47 píše:Osobně nechápu, že si někdo na banánu vůbec může zřídit hosting, jeho amatérskost a nespolehlivost je přece legendární.


bohužel jsem dřív nezkoumal, co je banan.cz zač... potřeboval jsem doménu a hosting, dva roky bez problémů, technická podpora většinou vyšla vstříc... takže pohoda... akorát teď, teď jsou to opravdu zajímavý momenty (slušně řečeno)... ale co, zajímavá zkušenost, navíc jenom převedu doménu a je mi banan.cz ukradenej... ať si dělaj ten svůj byznys :-D
a to mám banány moc rád o<:)
pekelnik23
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mic362 29. 1. 2010 00:23

To :Casial - to že nejsi jejich klientem 1 mesic nic neni. Ja nejsem klientem uz více než 1 rok, a také mi přišel emal s udaji od hackera:) Nechápu proč udržuji osobní informace tak dlouhou dobu.
mic362
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crazy117 29. 1. 2010 10:58

bez komentara
banan s.r.o-nulled-script
http://www.youtube.com/watch?v=AMmhk9LKgaA
crazy117
Junior

Odeslat příspěvekod IceBolt 29. 1. 2010 12:47

crazy117 píše:banan s.r.o-nulled-script

Očividně to opravili dostatečně rychle. Teď už tam je "PHPLive! v3.2.2". Jestli ve zmíněném nulled skriptu byla bezpečnostní díra (taky proto často nulled skripty vznikají) se už asi nikdo nedozví.

EDIT: Spousta lidí pojem nulled script nezná, pro ně budiž určen následují odkaz.
Naposledy upravil IceBolt dne 29. 1. 2010 14:51, celkově upraveno 1
IceBolt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 29. 1. 2010 13:19

Co jsou vlastne ty nulled scripty? Slysim o tom poprvy az ted...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků