Hack Banan.cz

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tibika 29. 1. 2010 13:26

google vie všetko:

Q: What exactly is a nulled script?

A: An illegal version of a script.. its hacked so it can be illegally redistributed. Scripts like that have been modified so much that they usually don't work properly. Its just removing the security of the script so it can work without license
tibika
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 1. 2010 14:12

ja google pouzil, ale spis nez definici jsem nasel nabidku scriptu....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digiking 29. 1. 2010 18:16

kdo neumi anglicky - proste ukradeny upraveny (crackly) kod, tak aby fungoval i tomu, kdo si ho nekoupil:) proste warez hned na uvodni strance, krasna vizitka.
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod DjBall 29. 1. 2010 19:32

Banán umí akorát tak lhát, Kalužovi by měli sebrat titul! Doufám, že mi aspoň vrátí peníze. Pak přecházím k neomezeny-hosting.cz. Budu mít v akci hosting na půlroku za korunu, prý to spustí na začátku února. Banán snad už konečně půjde do kytek, díky němu teď můžou moje osobní údaje kolovat někde po internetu.
DjBall
Junior

Odeslat příspěvekod pekelnik23 29. 1. 2010 19:46

a propo, volali mi na mobilní telefon z banan.cz a omlouvali se za způsobené problémy, že se prý na odstranění pracuje :-D ale to volali až potom, co jsem jim napsal e-mail, že chci vrátit peníze... na to mi dotyčný pán z technické podpory oznámil, že na to má malé kompetence, že prý mám napsat vedení firmy :-D takže jsem poslal e-mail těm metrosexuálům :-D uvidíme, co z toho bude :-D
pekelnik23
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uncle 30. 1. 2010 02:46

Vsimli jste si jak jim ubyva pocet hostovanych domen? Take uz u nich neprodlouzim.
Uncle
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod digiking 31. 1. 2010 14:41

zatímco se tu řeší taková prkotina jako už asi třetí hack banánu, Kaluža spamuje vesele dál http://www.pooh.cz/WEBDESIGN/a.asp?a=2015907
digiking
Junior

Odeslat příspěvekod alssh 3. 2. 2010 12:02

začněte vyčíslovat škody způsobené firmou banan.cz a jdeme se soudit, ne?
alssh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pekelnik23 3. 2. 2010 12:48

Kód: Vybrat vše
http://technet.idnes.cz/pri-utoku-na-hosting-banan-cz-zrejme-ukradli-i-skladbu-planovanou-pro-gotta-167-/sw_internet.asp?c=A100202_164022_sw_internet_vse


volali mi z banán.cz a prý se za vše omlouvají, pracují na zabezpečení s externí firmou... zajímavé je, že na otázku, proč popírali útoky bylo odpovězeno, že došlo ke špatné komunikaci mezi vedením a technickou podporou... dokonce mi nabídli jeden rok webhostingu zdarma... hm, asi jim teče do botiček :D

opravdu s radostí od nich odcházím... a propo, mě žádné škody naštěstí nevznikly, ale přidal bych se k žalobě... hlavně kvůli tomu, jak se chovaj, zmetci...
pekelnik23
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomasek1234 4. 2. 2010 09:14

DjBall píše:Banán umí akorát tak lhát, Kalužovi by měli sebrat titul! Doufám, že mi aspoň vrátí peníze. Pak přecházím k neomezeny-hosting.cz. Budu mít v akci hosting na půlroku za korunu, prý to spustí na začátku února. Banán snad už konečně půjde do kytek, díky němu teď můžou moje osobní údaje kolovat někde po internetu.



S tim neomezenym-hostingem pozor. Byl sice prima ale padem serveru bylo smazano uplne vse vcetne vsech dat a databazi a vsichni uzivatele prisli o komplet weby a ftp. Stejne i zalohy (ktere snad delali dementne na stejnou masinu) Takze aby ses po bananu nespalil znovu !!!
http://webtrh.cz/67132-mam-webu-delal-roky?&highlight=maxik - a dalsi
Phenom™ X4 Quad-Core Black Edition 9950 2.6GHz 125W socket AM2+ ,BOX, 4GB RAM, ATi HD4850, Samsung SpinPoint F1 1TB, Samsung 2053BW, 20'', Seasonic :)
Tomasek1234
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Subber 10. 2. 2010 16:48

Mám nová zjištění že Banán krade i layouty. Více na http://blog.subber.cz/index.php?text=18 ... -bot-prasi .
Subber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 3. 3. 2010 17:59

Tak jsem se pobavil, banán mi poslal výzvu na prodloužení domény rammania.cz, kterou jsem v životě neměl.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 3. 3. 2010 23:37

Si ji mel prodlouzit a nasledne ji prodat puvodnimu majitelni ;mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka121 17. 5. 2010 18:57

jirka121
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků