hosting.wedos.com

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod vlazy 28. 2. 2011 01:17

Tak problém který jsem dnes (nebo spíše včera) řešil se mi konečně povedlo vyřešit. Přišla mi ohledně toho večer odpověď s tím, že:
příkaz "AddType" v htaccess možné používat není. Pokud potřebujete soubory s příponou .html interpretovat jako PHP skripty, musí se to udělat naopak. Mít to na webu jakou soubor s příponou PHP, v URL to volat jako soubor .html a v htaccess mít pravidlo, aby se koncovka .html přepisovala na .php.

http://kb.wedos.com/a/80/htaccess-mod-r ... ovani.html
příklad 10
Příliš se v tom nevyznám a proto jsem s tím trochu experimentoval než jsem našel to pravé řešení. Příslušné soubory htm jsem změnil na php a do složky (adresáře) kde tyto soubory jsou jsem vložil soubor .htaccess s textem
Kód: Vybrat vše
RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule ^(.*)\.htm$ $1.php [L]
Na serveru jsou nyní příslušné soubory php, ale v adrese stránky se zobrazují s koncovkou htm. Vše funguje tak jak má a jak to potřebuji a jsem rád, že se mi to konečně povedlo vyřešit.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod enjay 8. 8. 2011 23:37

Zdar, narazil jsem na tento thread z Google, hledal jsem něco o Webosu. Poslední post je někdy z února, zajímalo by mě, zda někdo za tu dobu od února nasbíral více zkušeností s Webosem. Mám v plánu rozjet větší (než bložínek :D) projetk.
Díky
"Člověk je bohatý tehdy, když si může koupit něco co nepotřebuje."
enjay
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 9. 8. 2011 07:55

enjay:
Wedos je stále jeden z nejlepších českých webhostingů. Svědčí o tom reakce mnoho spokojených zákazníků v různých diskuzích o Wedosu. Pokud hledáš dobrý, kvalitní a levný webhosting tak Wedos ti mohu doporučit.
Naposledy upravil Bari007 dne 9. 8. 2011 15:46, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněn provizní odkaz
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 9. 2012 13:37

Všimnul jsem si, že na http://hosting.wedos.com je nahoře tato informace:
Pozdrav z Hluboké nad Vltavou

Hlídejte si tento týden svojí poštovní schránku (ano, myslíme tu plechovou)! Právě jsme Vám pozemskou poštou odeslali pohlednici se skvělou zprávou.

Doufáme, že se Vám pohlednice bude líbit. Využijte spolehlivého hostingu na značkových serverech FUJITSU! Nyní s dárky, bonusy a akcemi.

Převádějte a objednávejte domény. Převádějte a objednávejte webhostingy, virtuální servery nebo využijte skvělé služby WEDOS Disk.
Budete spokojeni stejně, jako desítky tisíc dalších spokojených klientů .
Zajímalo by mne zda jste někdo kdo používáte služby WEDOSu nějakou pohlednici od nich dostali, tak jak to píšou? Nevím jak tuto jejích informaci chápat, ale já jsem žádnou pohlednici se skvělou zprávou od nich nedostal. Nevím, ale připadá mi to jako nějaký ne příliš dobře míněný vtip.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 2. 9. 2012 20:38

Já jsem dostal a přítelkyně taky.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 9. 2012 22:24

Bari007:
Údajně ten leták nechali rozeslat do všech schránek mimo Prahu a samoty. Já ale v Praze ani na samotě nebydlím a nic takového jsem nedostal což mi samozřejmě nevadí. Je otázkou zda to vůbec mělo nějaký význam utrácet peníze za to. Asi určitě se to dostalo i do schránek mnohých lidí kteří o nějaký webhosting nemají zájem nebo možná ani netuší co to je a další mnozí takové letáky možná rovnou vyhazuji bez toho aniž by si to přečetli. Ono vytisknutí a rozeslání těch letáků stálo nějaké peníze a je otázkou zda tím nalákali dost nových klientů aby se jim to oplatilo.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod JakubCh 2. 9. 2012 22:58

kdyby jsi je měl přidané na FB (asi to budou mít i na Twiteru atd..), ta tam psali, že jim to nějak začala pošta vracet, či co a celou tu kampaň tam dost detailně popisovali, moc jsme to nesledoval, ale koukni tam když tak...
JakubCh
Junior

Odeslat příspěvekod mad_doc 2. 9. 2012 23:20

vlazy:
Obrázek
mad_doc
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 9. 2012 23:37

Leták sice nevypadá špatně, ale pochybují zda splnil svůj účel a očekávání. Pokud je to navíc tak jak píše JakubCh (FB nepoužívám) tak možná by bylo lepší kdyby ty peníze které na to vynaložili utratili za něco jiného.
vlazy
Junior

Odeslat příspěvekod vlazy 5. 7. 2014 10:11

Dostali jste někdo ten e-mail o kterém Grill psal v článku mj. toto:
O dalších úpravách, které u nás proběhly nebo ještě proběhnou, vás budeme informovat v následujícím týdnu a to jak na našem webu, tak e-mailem všem klientům.
Mne nic takového nepřišlo. Nejedná se mi o to, že bych ten e-mail nutně chtěl, ale o to, že když už něco takového napsal tak by to snad měl dodržet.
vlazy
Junior

Předchozí stránka