hosting.wedos.com

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod voshi 7. 11. 2010 22:51

Zdravím všechny návštěvníky.
Má někdo osobní zkušenosti s touto firmou:

http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html

Podle informací na stráncetu nejsou dlouho ale dostal jsme typ proto se taky ptám, jestli někdo registroval problém či naopak je zatím vše v caiku. Díky
voshi
Junior

Odeslat příspěvekod karlos00x 7. 11. 2010 23:36

jo, nedavno to tady jejich provizak(zrejme) slusne zaspamoval.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KineCZek 7. 11. 2010 23:42

Ja bych svuj web nekomu, kdo pouziva necestne metody v reklame a spamuje, rozhodne nesveril.

Proc? Protoze co kdyz bude pouzivat necestne metody i pri sprave webu? Zandeba zalohovani, zabezpeceni?! Problem. Hlavne pro uzivatele. Zvlaste v pripade techto malych, novych hracu, jez se snazi konkurovat prevazne cenou.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 8. 11. 2010 00:35

Jestli se trosku vyznas v oboru, tak muzes zauvazovat nad tim, co nabizeji a mozne aspekty.
+ Vlastni housing
+ Solidni vybaveni
+ Cena
+/- Peering na Sitel (v CR je Sitel Nr.1) od 02 ... no s 02 jeden cas meli problemy a tim nemyslim, ze to bylo diky "lovcum medi" ... no, uz je to minulost.
+/- Rozjizdi se, tedy potrebuji klienty a budou se snazit je ziskat, coz muze byt vyhodne
- NIX ... zatim jeste nejsou clenove, nebo jsem slepy.
- Co jsem vycetl, tak zatim neni diesel a mel by byt
- Jak se cena podepise na zatezi stroju a connectivity?
- Marketing ala SPAM (Tady u nas je takoveto chovani firme dost drsne postihovano)
- Nove centrum = nejaky cas tomu budou chytat blechy
Z pochopitelnych duvodu tam pisi informace vice marketingove, nez-li technicke. Popravde on je novy HW jen cast kvality. Na bezny webhosting bych se nebal, ale treba cast segmentu centralniho registru pojistencu bych tam nedal. Ovsem vypadaji solidne.

KineCZek ... no zase tak maly asi nebudou, kdyz si muzou dovolit (ja vim, ze fotky toho moc nerikaji + marketing) to, co prezentuji. Ostatne sam hosting to tezko zaplati. Urcite jsou i "jina esa na trhu" a funguji, byt maji spamerkou minulost. Na proklinanem jistydruhexotickehoovoce.cz mam take svuj "stary mail a nepouzivany hosting" k plne spokojenosti a nemam duvod to menit, ovsem business zalezitosti bych si to 6x rozmyslel. U osobniho, pouzivaneho leda tak na fora, si s tim hlavu nelamu - zatim to funguje.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 8. 11. 2010 13:56

Já bych si k nim nic nedal.

Proč?

Spam zde na fóru mluví za vše, nemají na to, aby si zaplatili reklamu, tak spamují na diskuzních fórech a klidně kvůli tomu zakládají několik účtů (wedos tady má minimálně tři deaktivované účty).
Takový hromadný spam v kombinaci s nízkou cenou ve mě vyvolává jediné - přetížené servery. Jak jinak si může dovolit nasadit nízkou cenu webhostingu, než tak, že na jeden server nacpe obrovské množství webů a server bude hlavně ve špičkách přetížený, stránky můžou mít velice dlouhé odezvy, výpadky databáze a podobně. Tam bych web mít nechtěl, to si můžu dát rovnou na nějaký freehosting, který má kolikrát lepší kvalitu (hlavně zahraniční), než ty nejlevnější placené webhostingy. Když už vybírám placený webhosting, tak vybírám ověřený webhosting u ověřené firmy, byť může být dražší, ale zase se zárukou kvality.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod voshi 8. 11. 2010 18:43

V oboru se nevyznám, bylo mi to předhozeno jako nejlevnější varianta.
Co jsem to tak procházel zdálo se mi to trochu ustřelené. Vzhledem k tomu, že tu nejsou dlouho, vše teprve v "začátcích".
Sháním hosting pro osobní stránky, takové menší portfolio. Domena je vyřízená, zbývá hosting a nějak to rozpohybovat.
voshi
Junior

Odeslat příspěvekod KineCZek 8. 11. 2010 19:07

Ja jen poznamku. Nejlevnejsi se nerovna vzdy nejlepsi. Hlavne v IT ta poznamka bohuzel plati az podezrele casto.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bari007 8. 11. 2010 19:09

Pokud je to jen na nějaké osobní stránky, kde nebude nějaká extrémní návštěvnost, případně nebude vadit, když to chvíli nepojede nebo to bude pomalejší, tak je to v pohodě a klidně do toho můžeš jít ;)
Pokud bys to ale chtěl nasadit na nějakej firemní web, kde bude vyšší návštěvnost (stovky až tisíce návštěvníků za den) a bude potřeba dobrá dostupnost, už třeba kvůli firemním mailům, tak bych to nedoporučil. Na osobní webík (blogík) do toho ale klidně běž ;)
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod voshi 8. 11. 2010 19:19

Jo to já vím, nejdražší varianta taky nemusí být vždy caik. Ovšem pro moje využití jsou dražší služby zbytečné. Proto jsem hodil dotaz jetli snima už má někdo zkušenosti protože to na mě vážně budilo dojem zajíce v pytli.

Díky všem za názory.
voshi
Junior

Odeslat příspěvekod WEDOS.com 10. 11. 2010 09:07

Dovolte, abychom reagovali na to co se tady o nás píše.

Nemáme zapotřebí nikde spamovat. Pokud to někde zneužil nás provizor, tak to je chyba. My jsme pouze při budování do tohoto fóra napsali krátké představení našeho projektu.

Od počátku se nesnažíme dělat žádné tajnosti. Nikdy a nikde nic neskrýváme. Již od počátku budování našeho vlastního datacentra pro 6000 serverů v jihočeském městečku Hluboká jsme se rozhodli pro maximální otevřenost a proto od počátku celého projektu uveřejňujeme všechny detaily o nás a o vývoji projektu na http://datacentrum.wedos.com/ . Tam najdete detaily o výstavbě, budování, použitých technologiích...

Na stránkách najdete detaily o všem a určitě je to zajímavé čtení i pro lidi, kteří si k nám žádnou službu nedají, ale nikdy nevěděli jak se staví datacentrum, co to vše obnáší a jak to celé funguje.
WEDOS.com
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 10. 11. 2010 09:41

možná by z Vaší strany bylo dobré nějakým způsobem potrestat toho kdo tady dával ty linky ve tvaru domena/d/57136 , zanesl to do >10 témat se kterýma to nemělo absolutně žádnou souvislost.

predpokladam, ze to cislo je id nejakyho partnera.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod WEDOS.com 10. 11. 2010 10:07

Děkujeme za zaslanou informaci. Partnera, respektive v tomto případě překvapivě partnerku, jsme již upozornili.
WEDOS.com
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kalich. 6. 1. 2011 00:41

A máte někdo s timhle hostingem zkušenosti??
Dell XPS 15 Touch, Windows 10 64Bit
Samsung Galaxy Note III 32GB + 64GB karta + Galaxy Gear
kalich.
Junior

Odeslat příspěvekod jakub-mype-prusa 6. 1. 2011 02:35

Chce to čas, malý projekt OK (Webhosting), ale něco většího zatím ne.
jakub-mype-prusa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 6. 1. 2011 12:11

Jak jsem již psal, pro malý osobní web nebo blog klidně, cena je určitě zajímavá, garance dostupnosti vypadá také až moc optimisticky (záleží, jak se postaví k případným reklamacím). Firemní web, který má být reprezentativní, bych tam zatím nedal, dokud to neprověří víc zákazníků. U firemních webů může být kritická dostupnost stránek a pokud třeba přestanou fungovat maily, může vzniknout dost velký problém, proto bych v tomto případě vsadil spíš na osvědčenou kvalitu, než na nějaké neznámé novinky na trhu.

Budeme ale rádi, když se případně podělíte o zkušenosti.
Bari007
VIP uživatel

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků