Odchod z Hosting90... ebola?

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod gore.m 16. 3. 2012 10:00

Zdravím,

po roce užívání Hosting90 nám má stoupnout platba hostingu s doménou na celkem 1300,-... což se mi zdá dost, proto i přes to, že jsme s Hosting90 plně spokojeni uvažujeme o změně hostingu.
Otázka tedy zní ebola? nebo jiný hosting? Požadavky:

- SPOLEHLIVÝ! bez výpadků atd
- email (min 2)
- běžný web společnosti (cca 20 stránek)
- denní návštěvnost cca 500

Koho by jste zvolili vy? Díky
gore.m
Junior

Odeslat příspěvekod klmi 16. 3. 2012 10:40

gore.m píše:- SPOLEHLIVÝ! bez výpadků atd

IMHO toto ti nesplní naprosto žádný...

Osobně používám český hosting a station.
klmi
Junior

Odeslat příspěvekod gore.m 16. 3. 2012 10:53

Ok opravuji spolehlivý jako Hosting90 (nemáme s nimi problém)
gore.m
Junior

Odeslat příspěvekod mad_doc 16. 3. 2012 11:09

Funguje to? Nejsou problémy? 1300,- položí firmu? Nevidím důvod proč to kvůli ušetřeným dejme tomu dvěma stovkám za rok měnit. Převody mailů, dns, databáze... Vždyť to všechno stojí čas = peníze. Ale někomu třeba nevadí, že ušetří dvě stovky ale pak se s tím 3 hodiny musí drbat; nastavovat hesla, ftp, outlooky + já nevím co dalšího. Kdybys řekl že hostuješ statické stránky za 350,-/měs, tak bych to asi chápal, ale tohle moc ne...
mad_doc
Junior

Odeslat příspěvekod gore.m 17. 3. 2012 08:06

Tak ty domény jsou tři a když se dívám na nabídky ostatních, tak je to až o 600,- méně- podnikání je dnes zejména a úsporách.

Ano, zatím máme statické stránky.

V podstatě se mi líbí nabídka od onebit.cz WEB-OPTIM, ale mám obavy z překročení limitu 20 GB/měs. - k dispozici bohužel nemám statistiku objemu stažených dat...
gore.m
Junior

Odeslat příspěvekod mad_doc 17. 3. 2012 09:47

Nevím, mě se nikdy nevyplatí ušetřit 700 za rok, když ani nevím jestli mi to bude fungovat jak bych chtěl, respektive tak jak to funguje dosud. Všichni by chtěli čínské ceny, ale služby jak švýcarské hodinky. Ale ptáš se ty, máš jiné priority, tak nebudu rýpat, snad se to zadaří bezbolestně... Co vím, tak teď agresivně šlape po konkurenci wedos, když už ti jde hlavně o cenu, tak se zkus mrknout tam, protože u nich nevím o nějakých podobných omezeních.
mad_doc
Junior

Odeslat příspěvekod gore.m 17. 3. 2012 22:19

Wedos vypadá zajímavě, stejně tak Forpsi (který používá konkurence).

Ale "babo" rad... na Forpsi jsem nikde nenašel nic negativního...
gore.m
Junior

Odeslat příspěvekod p0etrik 17. 3. 2012 23:14

Pro pár webů používám station a bez problémů.
p0etrik
Junior