Hosting s nejlepší administrací a webmailem

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Mlsný Čertík 11. 10. 2014 18:31

Dobrý den, prosím o radu ohledně volby hostingu. Nemám žádné speciální požadavky ohledně parametrů hostingu, plánuji nějaké fotogalerie a redakční systém. Prioritou je dostatečný (neomezený) počet mailových schránek.

Potřebuji však, aby:

A) bylo možné mít více uživatelských přístupů do administrace, kdy jeden by byl jako administrátor který přiděluje práva a může mailové schránky vytvářet, a ostatní jako uživatelé, kteří mohou měnit hesla u přidělených schránek atd..

nebo

B) aby bylo možné heslo k mailové schránce měnit ve webmailu. Celkově kvalita webmailu není důležitá, v tomto případě by byla jen pro tyhle administrativní úkony, maily budou v počítači v mailovém klientu.

Varianta A by byla lepší ;-) Děkuji za rady ;-)
Mlsný Čertík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jamaca 12. 10. 2014 09:06

Každý bude chválit ten svůj, kde má weby. Ona je v hostingu velká konkurence, takže je kde vybírat a parametry dobrého hostingu splňuje dost firem.
Zkus vyhledat zde podle parametrů, které si zadáš - http://www.hostingy.cz/
Já mám 3 weby na wedos a nevím tam zatím o žádném problému.
jamaca
Junior

Odeslat příspěvekod Mlsný Čertík 12. 10. 2014 09:24

Ono je to těžké, ať si klidně každý chválí ten svůj ;-) Pro mě je podstatné spíše když někdo napíše, že právě ten jeho hosting má administraci, kde má primární přístup s plnýmy právy a může vytvářet přístupy pro jiné uživatele, pod kterýmy si třeba manželka může změnit heslo k mailu a nenapáchá žádnou jinou škodu :-) Prošel jsem již dost stránek hostingů a tohle je bohužel parametr, který se nikde neuvádí a tak se tu ptám, jestli někdo má hosting s touhle vlastností. Jak sám říkáš, hostingů je strašně a než bych prošel detailně všechny a případně je všechny skontaktoval s dotazem, tak už bych žádný hosting ani nepotřeboval :-)
Mlsný Čertík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jamaca 12. 10. 2014 20:41

Trochu nerozumím.
V zákaznickém centru kde jsem admin, vytvořím někomu e-mailovou adresu s heslem a dotyčný už si ve své e-mailové schránce dělá co chce a jinam nemá přístup.
jamaca
Junior

Odeslat příspěvekod Mlsný Čertík 14. 10. 2014 11:17

jamaca:

mě jde hlavně o to, aby si každý uživatel mohl sám libovolně měnit heslo u své mailové stránky.
Mlsný Čertík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jamaca 16. 10. 2014 20:47

Aha - to tedy nevím jaký hosting to nabízí. Ovšem když heslo potom uživatel zapomene heslo tak co potom? To už nikdo nezjistí a schránku jedině smazat. Použít tedy potom jedině freemaily.
jamaca
Junior