Nejlepší cz/sk server hostingy

Hardware, web hosting, server hosting a housing, peering

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod PetrCZE01 11. 2. 2018 20:24

Zdravím! Nevím jestli zde se už nachází takový topic :) Pokud jo tak mi to prosím smažte.

Založíme fórum které pomůže některým i mě při výběrem hostingů. Začnu já i přes to že těch hostingu moc neznám.

HICORIA
+ Levné a výkoné dedikované servery
+ Časté slevy
+ Při zadání kódu czmarv 5% sleva

- Stalo se mi že mi přidělily nefunkční server
- Nemají podporu 24/7/365
PetrCZE01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod postcd 28. 7. 2018 09:52

Nevím jestli toto téma není nějak proti pravidlům/offtopic, ale mě se vybavují tato jména:
Wedos
Gigaserver

Další jména, která často vidím/slyším (ale neznám) jsou:
superhosting
Master.cz
FIO e-broker uživatel: Google, National grid, NextEra energy, Munich RE AG, BMW, AT&T, META, Bank Nova Scotia, Allianz, Walgreens Boots
postcd
Junior

Odeslat příspěvekod vlasto.novak 31. 8. 2019 22:38

Ktore z nich ponuka privatnu registraciu domen, najma na SK?
vlasto.novak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hlava 8. 5. 2020 21:03

Marne se snazim najit nejaky hosting, ktery by nemel nizky limit pro databazi. Hodne poskytovatelu ma “neomezeny” prostor pro web, ale pritom maji limit na databazi treba jen 1 GB. Jsou nejake webhostingy, ktere by velikost databaze nelimitovaly?
Hlava
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 10. 5. 2020 08:31

Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Papadimo 10. 5. 2020 14:12

Já se přidám:
Hosting U AFILÁTA:
+ 1000 Kč /za měsíc
+ při zadání kódu "Hejl" sleva a čůrák k tomu
Papadimo
Junior

Odeslat příspěvekod Hlava 10. 5. 2020 14:20

Zrovna o Forpsi se třeba na webtrhu moc lichotivě nepíše, spousta lidí odtamtud údajně migruje pryč, co prej zrušili český helpdesk, tak to stojí za starou belu.

U afiláta zní dobře.
Hlava
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 10. 5. 2020 21:00

Nesmysl, podpora u Forpsi stále funguje. Přímo v datacentru jsou na podpoře tři sysadmini (přes den; na noc pouze jeden člověk sloužící zároveň jako dohled), na pobočce v Budějovicích by pak měla bejt podpora pro SK, byť bohužel sedí za tím holčiny, které více složité záležitosti stejně předávají na adminy.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maxXx1 5. 5. 2021 09:09

Hlava píše:Zrovna o Forpsi se třeba na webtrhu moc lichotivě nepíše...


To spíš úžasně dokresluje, co se na webtrhu motá za lidi a že se za ty roky nic nezměnilo :D

Většinou tam propagují to, co zrovna z nějakých pochybných důvodů používají oni, a to je automaticky, to nejlepší na světě. Taky tam často mění a přebírají až přeberou, tudíž nějaké relevantní zkušenosti bych zrovna tam nehledal.

Několik mých zákazníků na Forpsi jede už roky, zejména kvůli neomezené databázi a se službami, ani s podporou za ty roky nebyl sebemenší problém. Já osobně mám velmi špatné zkušenosti jen s Wedosem a C4 Webhostingem.
CPU: Intel Core i5 7500 @ 3.8 GHz, GPU: Asus DUAL GeForce GTX 1060 O6G, RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16GB DDR4 @ 2666MHz,
MB: GIGABYTE Z270N-WIFI, HDD: WD Blue 1TB, PSU: Seasonic S12II-430 Bronze, Case: NZXT Manta White, Cooling: GELID Tranquillo
maxXx1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 5. 5. 2021 10:28

Já u Wedos hostuji většinu projektů snad od jejich začátku. Vyloženě problém jsem neměl nikdy. Nějaké výpadky ano, ale to bylo spojeno většinou z modernizací sítě, nebo podobně. Jejich základní hosting je naprosto OK, jen mne štve, že HTTPS je za příplatek. To už bych dnes považoval za základní parametr.
Podpora u Wedos je sice OK, ale spíše předpokládají, že ji nebudete potřebovat, nebo že si věci vyřešíte sami. Také se mi nelíbí nepřehledná nabídka služeb - kdy zákazník nemá možnost porovnání výkonu a vhodnosti hostingu a WMS (a podpora na přímý dotaz mlží).
Dobré zkušenosti mám i s Onebit, kde mají přímo úžasnou podporu. Nicméně jejich administrace jak je moderní, tak je nepřehledná. A moderní je tedy velice :) Je vidět, že ji navrhovali pro opravdu základní nastavení.
Prima je taky Savana, jak nastavením, tak i službami. Tam ale hostuji jen malé množství stránek, které nejsou náročné (osobní stránky a malé eshopy), proto nejsem moc kritický.
Emil Pastelka
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků