Jak rozjet web?

Diskuze na téma implementace, provozování, správy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jamaica 13. 6. 2007 12:47

Čau lidi. Udělal sem web o MotoGP
ale nějak se mi ho nedaří rozjet. Máte někdo nějaký nápad jak dostat novou sajtnu do podvědomí lidí? Nenavrhujte placenou reklamu,na to nejsou prachy.
jamaica

Odeslat příspěvekod Nargon 13. 6. 2007 13:30

Muzes teda treba spamovat na vsech forech a vsude cpat odkaz na tvuj super web :D

Ale uplne nejlepsi je nechat to tak jak to je, kdyz to nejaky lidi bude zajimat tak tvuj web navstivej.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Aonym 13. 6. 2007 14:07

Vybudovat si nějaké umístění ve vyhledavačích odkud přijde mnoho lidí, odkazovat na sebe na jiných podobně tématicky zaměřených webech, inzerce se ti asi nevyplatí, tudíž zkus tyto přirozené způsoby...

Čim více odkazů na tebe, tím lépe, ne ale za cenu spamu.
Aonym

Odeslat příspěvekod jamaica 13. 6. 2007 14:40

Aha.Takže zkusit přes google vyhledat podobně zaměřené stránky a zkusit třeba výměnu ikonek?
jamaica

Odeslat příspěvekod reno01 13. 6. 2007 15:17

vymena odkazu jak pises je casove velmi narocna. tvuj web je novy a nema zadny pagerank. vetsina lidi s tebou bude menit odkazy az to bude mit pro ne nejaky vyznam. obecne se vymena odkazu vyplati az od pagerank 3 a vyse...

napred zaregistruj svuj web do katalogu napr. http://registraceodkazu.cz/start/view.php?cisloclanku=2006021301

timto se da pri dobrem umisteni do spravnych sekci ziskat az pagerank 4. samozrejme to chce dobre budovany a kvalitni obsah - pokud mas dobre zmaknuty web po technicke strance a mas kvalitni on-page faktory ovlivnujici SEO je to jen otazka casu a tvrde prace nez ziskas navstevnost a nez te zaindexuji seznam, google atd. vyzkousej napr. sluzbu Sitemaps od googlu...

pokud ti to co jsem napsal nic nerika, zacni studovat uvedene pojmy a vysledky se dostavi.

z hlediska webdesignu se mi web nelibi. podivej se na ostatni kvalitni a zname weby z moto oblasti a pokus se jim alespon priblizit. design je hodne o osobnim vkusu, ale pouzitelnost, prehlednost a pristupnost stranek maji vseobecnou platnost...

spamovanim diskusnich for si moc nepomuzes, maximalne si vybudujes spatnou povest.

obsah je kralovna!

drzim palce.
TT Matrix, Fortron FSP400-60THN-P 400W, Gigabyte GA-965P-DS4, Core2 Duo E6300 (1,86@2,8GHz), 1GB A-Data 800MHz, Sapphire X1950 Ultimate Edition@580/800 Seagate 320GB, NEC 2510A, ViewSonic VP930 19"
reno01
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaronimo 9. 7. 2007 14:40

a ako zistim, aky mam pagerank?

teda hej, asi podla navstevnosti, ale to je nejako oficialne dane, ze 5 ludi za den je pagerank 1, 20 ludi je pagerank 2 a tak, ci co?
Jaronimo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 10. 7. 2007 10:32

podle návštěvnosti to není, pagerank zjistíš stažením Google Toolbar... ;)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladimir 10. 7. 2007 11:20

A nebo pokud se ti nechce stahovat a instalovat toolbar, zjistíš PR třeba tady http://www.artic-studio.net/nastroje-pr ... -pagerank/
vladimir
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kri-sta 9. 7. 2021 08:51

Já jsem teda teprve začala s takovým pidi podnikáním a taky se mi moc nedaří. Ale třeba tu někdo bude mít zkušenost. Chci zkusit oslovit a vyzkoušet to SEO https://kvalitneseo.cz/ konkrétně tady na těhle stránkách. Zatím je to asi úplně nejlěvnější varianta "inzerce" pro mě. Budu ráda za každý názor.
Kri-sta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 10. 7. 2021 17:47

Pokud opravdu za každý názor, pak tedy - nespamujte diskuze reklamou.
Emil Pastelka
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků