Wordpress - ani či ne?

Diskuze na téma implementace, provozování, správy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 18. 8. 2008 23:22

Gigi píše:
M_I_L_A_N_O píše:ta komunita je obrozvska u joomly i u drupalu...WP bych rek ze je az za nimi...opravdu nevim

Ano, opravdu nevíš, WP má asi o řád více instalací než Joomla/Mambo. A to nepočítám velké komunitní weby typu: wordpress.com, atd (vždyť i NASA, CNN či Adobe mají blogy jedoucí na WP)

I Živě blogy, Root atd. :)
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Dědiček 7. 9. 2008 17:47

Drupal je dobrá volba, WP ještě lepší.
Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš.
Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba.
Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Mr.Dědiček
Junior

Odeslat příspěvekod M_I_L_A_N_O 12. 9. 2008 07:42

bezi na WP a uplna spokojenost :-)
C2D 6300@2,8GHz, 2*1024MB Ram a-data extreme edition, P965-DS3, 1650pro, hitachi 160GB, TT MAMBO <---- shanim nahradu za 1650pro
M_I_L_A_N_O
Junior

Odeslat příspěvekod g.sus 12. 9. 2008 07:58

Ja som maximalne spokojny s WordPress-om. Jednoduche, prehladne a hlavne funkcne riesenie.
- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod Vebloud 24. 11. 2008 17:44

Nechci vám do toho moc šťouchat, ale WPS je blogovací systém, Joomla a Drupal jsou spíše redakční systémy. Na to aby se jima dalo říkat CMS nemá pořádně ani jeden.
Podívejte se na http://en.wikipedia.org/wiki/Content_management_system

Co se wordpressu týče, malé firemní stránky nebo blog bych na něm klidně postavil. Na to je taky určený. Na nic většího ale není určený a je to spíš trápení na něm něco většího dělat.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 802peto 25. 12. 2008 09:24

pouzivam WordPress a som s nim spokojny. Mal som aj Joomla, no zdal sa mi prilis rozsiahli na to, k comu som potreboval webstranku, tak som zvolil WP.
802peto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Dědiček 31. 1. 2009 17:56

WordPress nasazuji na většinu webu. Je pro uživatele jednodušší a ladí i oku ( pro rejpaly - vzhled administrace). Pak bych se možná poohlédl po Drupalu, který jsem nasadil kde jinde než na magazínu o Linuxu. S Joomlou nemám zkušenosti. Když se rozhoupat mezi WP a Drupalem, no zvážil bych, co od toho chci. Na firemní stránky asi WordPress.
Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš.
Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba.
Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Mr.Dědiček
Junior

Předchozí stránka