Jaky redakcni system zvolit?

Diskuze na téma implementace, provozování, správy

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wringer 21. 10. 2008 08:47

Zdravim
Jsem tvurce graffiti stranek http://www.ustaf.cz/radical/. Jejich kod uz je hodne zastarali a chci je pretvorit do nejakeho redakcniho systemu. Potrebuju, aby na nem mohlo delat vic lidi aby tam bylo forum a dobra galerie. Web je zameren hlavne na fotky. Kouknete prosim na odkaz a doporucte mi na cem by bylo nejlepsi to postavit. Muj favorit je system "Drupal" s nakym pluginem na galerii a forum udelat phpBB (to uz je hotovo jen ho asi povysim na vyssi verzi - nemusi byt primo provazano s RS). Taky chci jednoduse upravitelny dezajn s dostakem free templates
Diky za rady
XPERIA MINI PRO
wringer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 25. 10. 2008 11:17

Ano, Drupal by mohl být dobrou volbou. Na druhou stranu, možná by stačilo i něco jednoduššího, třeba WordPress.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wringer 29. 10. 2008 08:22

Dostal jsem typ na PHP Fusion mate s nim nekdo zkusenosti?je to dobra volba?
XPERIA MINI PRO
wringer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hanz_knife 7. 2. 2009 00:28

php-fusion nevím jestli je dobrá volba, nemá v podstatě žádné SEO, ke skoro všemu musí být návštěvníci zaregistrovaní, což je nežádoucí...
Hanz_knife
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukasDee 21. 2. 2009 10:06

Já jsem dříve dost používal XOOPS, ale přešel jsem na memHT, je pro mě přívětivější...

Kód: Vybrat vše
www.memht.com
xoops.zpc.cz
www.xoops.org
Lukas Dee
LukasDee
Junior

Odeslat příspěvekod čutor 21. 2. 2009 10:21

Pak je tu jeste joomla ta mi celkem vyhovuje.
čutor
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Dědiček 23. 2. 2009 22:24

PHP-Fusion pro tyto účely vřele nedoporučuji. Myslím, že by postačil Drupal či WordPress, možná i Joomla.
Pokud nezálohuješ, o svá data přijdeš.
Pokud zálohuješ, vyskytne se při obnově dat na záložním médiu chyba.
Důsledek: o svá data stejně přijdeš...
Mr.Dědiček
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.havlik 27. 3. 2009 23:12

mam dotaz...smi se použivat redakčni system+e-shop opensource na firemni web... děkuji
d.havlik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Filip Novák 27. 3. 2009 23:31

d.havlik: Neměl by s tím být problém (také záleží na licenci jednotlivých redakčních systémů).
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod d.havlik 28. 3. 2009 12:53

děkuji za odpověd...zkontroluji licenci :-)
d.havlik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wringer 31. 3. 2009 22:53

tak jsem nakonec po otestovani nekolika redakcnich systemu zvolil Wordpress, ktery jsem vylepsil nekolika pluginy a vlastnim dezajnem. Muzete posoudit sami jak se to povedlo: http://www.ustaf.cz/radical jeste to doladuju k vlastni spokojenosti 8-)
XPERIA MINI PRO
wringer
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků