Velký test 22" a 24" LCD panelů v Computeru 3/08

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod bystry 14. 2. 2008 18:43

zdravim,bude někdy test 20" a 22" v nižší kategorii v rozmezí od 4000-7000kč?tento test v tomto čísle byl dobrý,ale jenom mi tam chyběla tato kategorie :wink:
bystry
Junior

Odeslat příspěvekod Noclaf 14. 2. 2008 20:28

A 24" vyhralo taky HP? :)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior

Odeslat příspěvekod gifter 14. 2. 2008 20:33

Ne, vyhrál Samsung Syncmaster 245T.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: Gigabyte | CPU: Intel | RAM: Kingston | VGA: MSI | HDD: 2x Seagate | SSD: Intel + Crutial | DVD: Samsung | Fan: Gelid + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noclaf 14. 2. 2008 21:53

Jo, aha, to chapu, vsak je taky caa o 10k drazsi.:) A jak dopadlo moje oblibene HP 2465?
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior

Odeslat příspěvekod DaveBury 15. 2. 2008 13:39

[quote="Dušan Šimonovič"oNa dojmologiu sa nehrame, vsetko je zmerane ;) pre vacsinu panelov (16 z 19, tri dosli neskoro ...) je na CD/DVD prilohe cela galeria ;).[/quote]

Casopis s CD a DVD je za stejnou cenu? Na CD jsem nic nevidel, i kdyz jsem ho proletel jen zbezne.
DaveBury
Junior

Odeslat příspěvekod 0mira 15. 2. 2008 15:18

nevíte jestli někde nejsou naskenovaný ty stránky s tím testem? Nebo nenaskenoval by to někdo?)

díky

//EDIT Vlasta W.: Víme, ale neřekneme :roll:
0mira
Junior

Odeslat příspěvekod Fuck8r 15. 2. 2008 16:38

Tak ve 22" má nejlepší obraz NEC 22WMGX (celkově = + výbava, ergonomie, software na 3. místě)

U 24" maj super obraz (po vykalibr.) všechny LCD (Eizo, Samsung, NEC, F-S i HP) ale u všech je bídná odezva = u rychlých scén je obraz mírně rozmazaný - takže jsou opravdu jen na profi práci a na klasické multimediální použití se moc nehodí ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 17. 2. 2008 23:16

DaveBury píše:
Casopis s CD a DVD je za stejnou cenu? Na CD jsem nic nevidel, i kdyz jsem ho proletel jen zbezne.

nie je, DVDcko je drahsie ale fotky by mali byt aj na CD - overit to vsak teraz neviem, domam len DVD ... hladajte v redakcnom obsahu, alebo tak nejak :mrgreen:

Este k zastupeniu modelov/vyberu ucastnikov > to dost stoji a pada na (ne)dostupnosti mnohych 24" modelov. Verte, ze by sme tam radsej mali ten lepsi LG panel, ale boli sme radi, ze bola vobec ta TN verzia a podobne je to aj u inych vyrobcov + limit 1 kus/vyrobca (inak by to ani neslo dokoncit :-O ....)

P.S.> na S-PVAckach sa da hrat uplne v pohode, len to nesmiete tak moc hrotit s tym sledovanim chyb :) na filmy je to absolutne 100% ok ... (vlastna dlhodoba skusenost - LP2465 viac nez pol roka na domacom stole)

Este odkaz pre 0mira:
To je tych 60 Kc za CD verziu tak moc za vymakany test produktov v cenach za X XXX Kc? Opvrhujem takymto pristupom :roll: :-/ :evil:
Nemusim vediet uplne vsetko, staci ked viem, kde a ako to mam najst ...
Dušan Šimonovič
Redaktor Computeru

Odeslat příspěvekod DaveBury 17. 2. 2008 23:43

Diky, je to tam .. asi jsem to fakt prehlidnul...

Omira, bez na forum microsoftu napsat, jestli nemaji serial_key k vistam :lol:
DaveBury
Junior

Odeslat příspěvekod 0mira 18. 2. 2008 06:53

ale jo můžu vid ;) ale to nepotřebuju, si najdu na netu jiný test bude jich na zahraničních servrech habaděj
0mira
Junior

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 18. 2. 2008 07:40

skutocne? prajem vela zabavy pri hladani nejakeho testu, ktory priamo porovnava panely a nielen ich jednotlivo recenzuje z casu na cas ;)
Dušan Šimonovič
Redaktor Computeru

Odeslat příspěvekod 0mira 18. 2. 2008 17:24

a to byl test herních panelu či co? když už jsme u toho? nebo grafických (rozuměj pro práci s grafikou? "multimediálních"?

ne já časopis computer kupoval v hojném počtu každej jsem měl , ale pak jsem měl internet a už dva roky jsem ho nekoupil :roll:

ale právě test LCD máte pravdu na netu není skoro žádný :D
0mira
Junior

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 18. 2. 2008 17:36

22jky su vsetky "domace/hracie" a v 24kach je hodne "profi" panelov vyssej triedy.
Dušan Šimonovič
Redaktor Computeru

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 2. 2008 20:45

adams píše:.
.
NEC AccuSync 22WMGX
.
.

tak jsem si objednal tenhle kousek z testu :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dušan Šimonovič 1. 3. 2008 02:23

Verim, ze bude dobre sluzit vasim potrebam ;)
Dušan Šimonovič
Redaktor Computeru

Předchozí stránkaDalší stránka