Nová cena Časopisu Computer

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 17. 12. 2010 10:55

Nepochlubíme, přístup k databázi předplatitelů nemáme, takže se to dozvíme až s případných (čtvrtletních?) souhrnů.
Pavel Nygrýn
Junior

Odeslat příspěvekod adidas 17. 12. 2010 11:42

A kdo prosím ověřuje náklady tisku?
Dříve za CPress Media, a.s. to byla firma "ABC ČR - Kancelář ověřování nákladu tisku".
Nyní za MF bohužel nevím...
Sagem MC939/Siemens ME45/CX70/Nokia 6234/Siemens S75/LG BL20/GD880/P990/Nokia N8 / Samsung Galaxy Note II / Samsung Ativ S / LG G Flex 2 / Moto X Style / Moto Z / S7 + Samsung Gear S3 Frontier / Nokia 7 plus / Samsung Note9 / Moto Z3 play
adidas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel Nygrýn 17. 12. 2010 12:03

Podle tiráže všech časopisů v MF je to Deloitte Audit
Pavel Nygrýn
Junior

Odeslat příspěvekod Vana666 28. 12. 2010 11:34

jak to vidím tak já taky končím
byl jsem vaším předplatitelem snad od samého začátku
poděkujte svým novým chlebodárcům
Vana666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod macku 28. 12. 2010 15:01

Musím říct, že mě dnešní složenka na další rok předplatného také vyrazila dech. Chápu, že vydavatel chce vydělávat, ale takovou neúctu k dlouholetému předplatiteli (jsem jim téměř od začátku) jsem ještě nezažil.
Zdá se, že vydavatelil je milejší "holub na střeše" než "vrabec v hrsti", avšak zapomíná, že takové chování si lze dovolit v monopolu, ale ne v konkurenčním prostředí.
A to že mohu srovnávat. Mám předplatné též u jiného vydavatelství, a to si mě opravdu hýčká - s každým prodloužením i mimo něj mi nabízí nadstandardní slevu nejen na předplacený titul, ale i na další z jejich portfolia.

Nyní se ještě vrátím k přeplatnému Computeru. Narozdíl od jiných dřívějších přispěvatelů nebudu ještě tak rezolutní a nezruším předplatné úplně, ale zatím ho jen ponížím, i když i cena 980 Kč za časopis bez DVD nebo jiné přidané hodnoty je celkem dost.
Musím však říct, že styl jakým Computer píše se mi zatím líbí (konkurenti - Chip nebo Extra PC mi zatím nevyhovují), a že by přibylo nějak extra reklam nebo se zhoršila objektivnost zatím nepozoruji (dostal jsem dárkové předplatné časopisu Bydlení a u něj mám pocit, že si kupuji reklamní leták - to je teprve hrůza).
Přesto bych vydavatelství varoval, neboť to, že jsem ještě letos přistoupil na jejich ceny, nemusí znamenat, že napřesrok znovu zopakuji. Naopak, letos budu velmi bedlivě sledovat, zda mi Computer za to vůbec stojí, a zároveň zintenzivním sledování konkurence, jestli nebude přece jen pro mě přijatelnější (i za cenu ústupků) přejít k ní.

P.S. Snad jen perlička na závěr: Při volání na předplatitelskou linku, jsem ani nemusel nic říkat a operátorka již věděla, co asi budu chtít - rovnou se totiž zeptala, jestli chci předplatné Computeru zrušit nebo změnit. Evidentně je to aktuálně žhavé těma, což také o něčem svědčí...
macku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fili76 29. 12. 2010 21:18

Také jsem obdržel zlodějskou složenku na 1780,- a rozhodně ji nehodlám platit. To se mi to předplatné neoplatí, ještě navíc když některá čísla vůbec nedostanu, protože je ve schránce nenajdu. Jako dlouholetý předplatitel pamatuji doby, kdy se v létě posílaly dárky a předplatné bylo výhodné, ale toto je zlodějina. Navrhuji vyhlásit stávku a nekoupit pár čísel Computeru. Třeba to pak vydavateli dojde. Je mi líto redaktorů, ale za tuto cenu tento časopis nechci.
fili76
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Obursky 1. 1. 2011 13:05

Tak nám zabili Ferdinanda...Jako dlouholetý předplatitel konstatuji, že časopis si pro letošní rok už nepředplatím. Jestli vydavatel chce rýžovat, může, ale beze mně. Pokud někdo dostane rozum a pošle solidní nabídku, možná si to rozmyslím, ale nejsem si jist, že v MF bude mít někdo schopnost sebereflexe.
Obursky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdevog 1. 1. 2011 13:38

Opravdu neni co dodat k ceně časopisu ,který pro mnohé byl zdrojem dobrých a aktuálních informací.Je mi opravdu také lito těch co se na skladbě časopisu podílejí.Boužel za tuo cenu opravdu asi ne !!!!!!
zdevog
Junior

Odeslat příspěvekod na-ne-shledanou 3. 1. 2011 20:42

Byl jsem předplatitelem 15 let, končím. Přeji redaktorům, které uznávám pro jejich odbornost, aby si našli práci u jiného vydavatele a jiného časopisu. U MF budou za chvíli psát jen pro vedení Mladé fronty. Stálí čtenáři také přecházejí jinam ...
na-ne-shledanou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lolox 5. 1. 2011 12:52

Pridávam malé info zo Slovenska.
Nová cena časopisu Computer na Slovensku je 97.68 eura !!!!!
Na Slovensku nie je možné si objednať časopis bez DVD alebo v elektronickej forme, existuje len plné predplatné s DVD (ktorého kvalita za posledné roky podľa môjho názoru klesá a zaostáva za ostatnými časopismi). Som predplatitelom časopisu Computer od r. 2000. Keďže pracujem v IT oblasti odoberám aj ostatné časopisy (Chip, PC Revue, PC Space, PC World - kým ho nezrušili). Vzhľadom na dané podmienky odoberania časopisu Computer na Slovensku, tento rok s odoberaním časopisu Computer končím.
Do videnia ................
lolox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kmyska 6. 1. 2011 13:38

Tento časopis málokdo potřebuje,pouze ho chceme.Odebíral jsem ho 12 let a už ho nechci!!! Samozřejmě díky cenové politice. Možná,tak ještě v elektronické podobě,ale i to si ještě rozmyslím.
kmyska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yuris62 6. 1. 2011 22:12

Mě složenka ještě nepřišla, ale jestli se mně objeví ve schránce složenka na skoro osmnáct stovek za Computer, tak letí do koše. Bohužel. Po sedmi letech jdu do něčeho jiného :-S
yuris62
Junior

Odeslat příspěvekod oldkokes 8. 1. 2011 13:12

Vždy mne mrzí, když se likviduje něco co funguje - časopis Computer fungoval vždy skvěle za což bych chtěl redakci jako mnohaletý předplatitel poděkovat. První pecka byla od změny majitele ve zpoždění zasílání proti dřívější středě na kterou jsem se vždy těšil, druhá je brutální navýšení ceny předplatného. Asi je tedy čas na změnu. Není vyloučeno, že se s prací mých oblíbených redaktorů setkám u konkurenčních časopisů, jenom mám obavy, že už to nebude ono - Computer byl za ta léta trochu srdeční záležitost.
oldkokes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nevlad 8. 1. 2011 13:33

Přišla mi složenka na předplatné, které nemohu akceptovat. S lítostí, ale přesto se připojuji k mnoha dalším, a po více jak deseti letech se s Computerem loučím. Chci všem současným i bývalý redaktorům poděkovat a i když jsem občas výhrady měl, chci je ujistit, že můj krok není kvalitou časopisu ovlivněn. Mnoho zdaru v další práci přeje
Vladimír Nerud
Edit:
Vypadá to, že už zareagovali další vydavatelé, např. ExtraPC nabízí roční předplatné mimořádně za 399,-Kč i s DVD a knížkou
nevlad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdevog 9. 1. 2011 17:20

Ano již jsem si objednal tento časopis ExtraPC.Uvidím jakou má uroveň.
zdevog
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka