Opakující se články v Computeru

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod josek 8. 7. 2011 14:40

V poslední době se některé články v krátké době opakují, např. o programu Trinity Rescue Kit 3.4, nebo o Xara 3D. Podobně je tomu s obsahem DVD, zejména systémové programy se opakují vícekrát ve stejné verzi, přičemž ke stažení už jsou verze daleko novější. Obsah DVD je ke stažení se zpožděním nejméně dvou čísel. Neuvažujete o změně čtrnáctideníku na měsíčník ? Po spojení s MF se mi zdá, že má Computer potíže.
josek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondra Bitto 8. 7. 2011 21:57

Dobry den,
clanek venovany TRK byl zarazen znovu, jelikoz jsme opakovane publikovali zadane tema o zachrane Windows - tentokrat se vsak upravilo i pro mene pokrocile uzivatele, tedy napriklad s vyuzitim uvodni nabidky resurekce systemu apod., nikoliv primo linuxove prikazy v shellu. V pripade programu Xara 3D jsme ve spolupraci s vyrobcem ziskali moznost opetovenho publikovani, a proto byl po znacne prodleve zarazen znovu - u mene praktickych aplikaci bychom tak necinili, nicmene zrovna v tomto pripade se plna verze na nasem DVD setkala s uspechem. Samozrejme dekujeme za pripominku a namet, ktere se tykaji aktualniho obsahu.
Ondra Bitto
Redaktor Computeru


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků