Test powerbank v Computeru 12/19

Diskuze o časopisu Computer

Moderátoři: Moderátoři Živě.cz, Moderátoři Computer

Odeslat příspěvekod dockalacek 25. 11. 2019 18:03

Dobrý den,

dnes mi přišel časopis Computer (12/19), kde testujete powerbanky. Zarazilo mě, že model Lamax LMXLM10000 skočil na 18. místě z 20. Nevyhrála tato powerbanka test z dubna 2018? Jaké asi je rozčarování člověka, jež si koupí vítěze ve vašem testu, který o zhruba rok a půl později v novějším testu propadne? Omlouvám se, trochu se zlobím, protože jsem o tomto Lamaxu uvažoval jako o dárku pro přítelkyni k Vánocům.

Pak jsem se dočetl, že 10 000 mAh neznamená, že se mobil s kapacitou 4 000 mAh může nabít dvaapůlkrát, ale třeba jen dvakrát. Nakonec jsem koupil větší, konkrétně tuto:

https://www.czc.cz/lamax-powerbanka-150 ... 27/produkt

Třeba u grafických karet to chápu, že může ztrácet vítěz dřívějšího testu dech. Ale je mi divné, že se v letošním testu objevilo hned 17 modelů, které byly lepší než loňský vítěz. Toho jsem doporučil dvěma známým a nyní jsem, mírně řečeno, v rozpacích. Mohlo jít o záležitost kusu? Všiml jsem si, že v letošním testu měl Lamax v podstatě nejnižší reálnou kapacitu, 37 % dolů je už podezřelé. Když si objednám řízek, který bude o 25 až 40 % menší, měl bych ho reklamovat. Neměli byste požádat o vyjádření společnost Lamax? Tohle už mi nepřijde "v toleranci".
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků