Windows 7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Big Muscle 21. 12. 2008 21:22

Kryštof Korb: Já myslím, že by se to i vyplatilo. Už jenom proto, že build 6956 běhá daleko lépe než Vista (v souačasné době by se dalo i řící, že Vista je jakási alfaverze Windows 7). A běhá dokonce plynule i na 512 MB :-) A ani se stabilitou jsem neměl žádné problémy.

Akorát jsem si chtěl přeložit hlášku ze Starting Windows na Startuji Windows a dopadlo to tak, že po restartu se objeví "Winload.exe - invalid checksum" a konec :hm
Big Muscle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šarik 21. 12. 2008 21:46

Jo i když je to beta, tak to vypadá, že to má oddělený modul pro ovladače, protože bez problémů jsem rozchodil skener Astra 610P s původními ovladači pro W9x. Také jsem udělal orientační test výkonu disku pod XP, W7, a Vistou. Pro mé účely co jsem testoval, tak klidně můžu běžet na ostro ve zmiňovaném buildu.
http://sweb.cz/asuluk/seagate%20v%20HD% ... ,Vista.pdf
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 27. 12. 2008 18:32

No, popravdě, rok jsem používal betaverzi Vist a fungovala lépe, než ty finální.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DevAstor 29. 12. 2008 03:25

Windows 7 Beta 1 (build 6.1.7000) zvyšuje stabilitu http://pctuning.tyden.cz/index.php?opti ... &Itemid=67
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kaa 30. 12. 2008 01:16

Windows 7 Beta 1 (build 6.1.7000)
Povedlo se někomu nainstalovat GeForce ovladače ? Mám 8800 GTS a při inst. ovladačů se mi to vždycky kousne a už nenaběhne. Na druhém HDD mám Visty a vše OK.
Kaa
Junior

Odeslat příspěvekod Ingnition 30. 12. 2008 03:03

Kaa píše:Windows 7 Beta 1 (build 6.1.7000)
Povedlo se někomu nainstalovat GeForce ovladače ? Mám 8800 GTS a při inst. ovladačů se mi to vždycky kousne a už nenaběhne. Na druhém HDD mám Visty a vše OK.

není se čemu divit. je to beta a pochybuju ze si vyrobci udelali kompatibilitu dopredu...
Ingnition
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 30. 12. 2008 04:06

Ježíšmarja zas se blíží smršt článků o dokonalém systému který nepotřebuje žadné fixy od jistých redaktorů a jistých uživatelů?No po Sp3 někteří usoudí že se unáhlili s tvrzením o mega stabilitě,jiní že splnili ůkol.
Není systém který by byl hned ten nej,spokojenost pokud bude nebude nedodělek a bumbrlíček.Upřímně řečeno tentokrát MS věřím že další Visty nevyprodukuje,cyklus nevydařený ***** si vybírá jednou za čas.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jannnn 30. 12. 2008 17:56

Nevíte někdo, jak nastavit aby při maximalizovaném okně bylo záhlaví a panel start černý? Protože teď zůstane průhledný, což děsně ruší ...

Vista se právě chovala tak, že to bylo průhledné a při maximalizaci to zčernalo...
jannnn
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 1. 1. 2009 13:34

//Promazán offtopic a urážky
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SmokeMan 1. 1. 2009 14:02

oooooooooo: Geniove byvaji nepochopeni, ale tady nesouhlasim! Na Win 7 se sakra tesim, dokonce, a ted se "podrz" system to bude dobry. (i bety jsou dobre, je potreba to zkusit, ne jen kricet)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šarik 1. 1. 2009 14:37

Bety, bety, to jo, vypadají velmi dobře...zatím... Ale kdoví co ještě do konečného výsledku přibastlí a budem výkonem tam kde s Vistama. :potichu
Blbý můžeš být, ale musíš si umět poradit...
šarik
Junior

Odeslat příspěvekod Falhar 1. 1. 2009 15:11

jannnn píše:Nevíte někdo, jak nastavit aby při maximalizovaném okně bylo záhlaví a panel start černý? Protože teď zůstane průhledný, což děsně ruší ...

Vista se právě chovala tak, že to bylo průhledné a při maximalizaci to zčernalo...

Co jsem četl, tak právě proto, že to vždy zčernalo, tak to uživatele rušilo (nevím jak ale prý jo). Tak to vypli a teď je to vždy průhledné. A taky mi to vadí.
Falhar
Junior

Odeslat příspěvekod Minatory 1. 1. 2009 16:04

A to například zase mě vyhovuje :) Klidně ať je to průhledné furt.
Situace je jednoduchá: nemáme žádnou šanci. Není způsob, jakým bychom mohli Sověty porazit. Jsou lépe vycvičení, lépe organizovaní a mají lepší vybavení. A je jich víc než nás, takže vítězství je nemožné. Nějaké otázky?

- Viktor Troska
Minatory
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 2. 1. 2009 00:25

Chci se zeptat, na tu testovaci verzi asi cestina vubec nebude ze? Protoze ten WIN vypada dobre, a mozna bych i zkusil..
A jeste sem slysel ze kdo maji legalne vistu tak ze muzou prejit zdarma az bude.. :-| Co je na tom pravdy? Mam legalni vistu co byla rovnou na NTB.. tak by se mi to libilo rovnou prejit.
Kudli3
Junior

Odeslat příspěvekod I.Indigo 2. 1. 2009 06:21

Kudli3 píše:Chci se zeptat, na tu testovaci verzi asi cestina vubec nebude ze? Protoze ten WIN vypada dobre, a mozna bych i zkusil..
A jeste sem slysel ze kdo maji legalne vistu tak ze muzou prejit zdarma az bude.. :-| Co je na tom pravdy? Mam legalni vistu co byla rovnou na NTB.. tak by se mi to libilo rovnou prejit.

No přejít můžou, ale jen od určitého období..třeba pokud si koupí PC s Vistou 3 měsíce před vydáním Windows 7, tak po vydání mohou bezplatně přejít. Ale, že by každý, kdo má Visty mohl zdarma přejít k 7 to asi těžko. Ty 3 měsíce to byl jen příklad nevím jaké budou přesně podmínky.
I.Indigo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka