Windows 7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod 790511 13. 1. 2009 14:10

antracit: A v srpnu uděláš co? Myslím, že ještě ani Microsoft neví, jak bude vyřešen upgrade, nemluvě o tom, že u nás se třeba W7 začnou prodávat později, než v USA.
Nemá smysl zůstávat u časově omezené betaverze a vynášet nějaké radikální posudky po pár dnech používání.
790511
Junior

Odeslat příspěvekod kejki3 13. 1. 2009 14:28

MITA píše:Tak jsem si to taky sosnul a začal instalovat ale na 16% mě to hodilo chybu

Windows cannot install required files.The file may be corrupt or missing.
Make sure all files required for installation are available,and restart the installation.
Error code:0x80070570

Dělal jsem už 3x restart ale vždy je to stejný.
Poradí někdo ???

Vždyť ti to říká - buď to nemáš stažené celé, nebo jsou tam chyby. Stáhnout znovu, nebo přepálit od někoho, kdo to má.
kejki3
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Eross 13. 1. 2009 15:13

Neviem ci to tu uz je, ale dam to aj tak :potichu :-P
Zmaze sipky u ikoniek - funguje aj na Viste aj na 7cke
Kód: Vybrat vše
http://www.nahraj.cz/content/dw/87bf547b-b993-4cca-8bfa-a109a0676b90

Rozbalit, dat do Ccka, spustit ako administrator a restartovat computer/machinu ;-)
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Falhar 13. 1. 2009 18:06

http://blogs.msdn.com/tims/archive/2009 ... crets.aspx
Pomněrně zajímavé tipy pro Win7. Nejvíce se mi líbí ten tip s tím taskbarem na straně. Sám jsem si ho tam dal ještě předtím, než jsem si ten článek vůbec přečetl a je to docela dobrý nápad.
Falhar
Junior

Odeslat příspěvekod THX22 13. 1. 2009 19:48

Hoj panove chcem sa opytat to jako nejde na windowse 7 64 bit X-Fi Xtreme Gamer 5.1 zvuk ? nemam to vobec v ponuke :( jako zvuk jede ,ale to jen taky jako integrovana zvukovka ...skoda no ,lebo celkom se mi to zamluva ten windows.Dik
THX22
Junior

Odeslat příspěvekod ravenman 13. 1. 2009 20:43

vacsina z va sa tu stazujete ako keby ste pozabudli ze ide o nevydany beta operacny system ktory pouziva upraveny model pre vela funkcii systemu a preto neviem preco ocakavate plnu funkcnost..tento system nepatri verejnosti do ruk leboaj tak je to zbytocne ..kazdy sa nabazite .. zavediete ako primarny system a potom nadavate ked nieco nejde..toto je len beta balast a ukazuje ze opravil nedostatky Vist to je vsetko a nasadzovat nespolahlivy(netvrdim ze pada ale nieje otestovany..vy ste ti co su pokusne mysi ktore vo vascine ani neodoslu feedback na MS) system je maximalne nelogicke.neprajem vam nejaky pad pri niecom pre vas dolezitom
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 13. 1. 2009 21:01

THX22 píše:Hoj panove chcem sa opytat to jako nejde na windowse 7 64 bit X-Fi Xtreme Gamer 5.1 zvuk ? nemam to vobec v ponuke :( jako zvuk jede ,ale to jen taky jako integrovana zvukovka ...skoda no ,lebo celkom se mi to zamluva ten windows.Dik

Je to Beta, tak co se divis...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Motorola One Vision
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod ravenman 13. 1. 2009 21:22

presne zabjanie casu ... maju odskusat nove funkcie pripadne odpisat feedback a nazory ale nie nasadzovat ale to tazko vysvetlis
ravenman
Junior

Odeslat příspěvekod 790511 13. 1. 2009 22:18

Vy myslíte, že když tady někdo něco W7 vytýká, že je to hned odmítání nového systému? Já většinu připomínek chápu prostě jako upozornění na nedostatky v betaverzi. Snad o tom není zakázáno mluvit. Já osobně se snažím posílat feedback, když jsem schopen daný problém nějak srozumitelně popsat. A zřejmě to není jen nějaké mé kverulantsví, protože zrovna dnes vyšla záplata na jednu z chyb, na kterou jsem také narazil.
Chápu, že je to beta a že v ní spousta věcí nefunguje, jak by měla, tak proč si o tom nepopovídat? Nechápu ale, že si tento systém někdo instaluje jako svůj hlavní. Na to ještě vážně nedozrál čas.
790511
Junior

Odeslat příspěvekod DevAstor 13. 1. 2009 22:21

Zaplata na jakou chybu?
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 790511 13. 1. 2009 22:48

Devastor: problémy při přehrávání a nahrávání TV vysílání v Media Center
http://support.microsoft.com/?kbid=961367
790511
Junior

Odeslat příspěvekod jamaica 14. 1. 2009 13:28

Lidi mam následující problém:
Windows 7 mě nenechají udělat rating. Spustím otestování HW,dojede to tak do 2/3 a pak se to ukončí.Vyskočí jen hláška že Windows nemohou spočítat rating - ukončeno uživatelem.Přitom nic neukončuju,na nic nehrabu. Tady je sestava na který to jede:

Deska - DFI LanParty 875P-T
2xHDD Seagate Barracuda SATA 160GB
procesor - intel pentium 4 HT Prescott 3,0Ghz LGA 775
grafika - nVidia Palit 6800GS AGP 256MB
paměti 4x512MB DDR Kingston
zvukovka - Creative Sound Blaster 5.1

Ovladače mam instalovaný všechny a dobře.Všechny si je natáhli Win7 hned po instalaci. Jen na zvukovku sem si dal ovladače od KX project,fungovali pod vistou a tady jedou v kompatibilitě vista.
Ovladače k tiskárně a skeneru sou zatím taky natažený Win7,originál od HP mam visťácký ae zatím sem je nedával,ty by snad neměli bejt nutný.
Nevíte někdo co s tím?
jamaica

Odeslat příspěvekod ladas.h 14. 1. 2009 13:53

jamaica píše:Lidi mam následující problém:
Windows 7 mě nenechají udělat rating. Spustím otestování HW,dojede to tak do 2/3 a pak se to ukončí.Vyskočí jen hláška že Windows nemohou spočítat rating - ukončeno uživatelem.Přitom nic neukončuju,na nic nehrabu. Tady je sestava na který to jede:

Deska - DFI LanParty 875P-T
2xHDD Seagate Barracuda SATA 160GB
procesor - intel pentium 4 HT Prescott 3,0Ghz LGA 775
grafika - nVidia Palit 6800GS AGP 256MB
paměti 4x512MB DDR Kingston
zvukovka - Creative Sound Blaster 5.1

Ovladače mam instalovaný všechny a dobře.Všechny si je natáhli Win7 hned po instalaci. Jen na zvukovku sem si dal ovladače od KX project,fungovali pod vistou a tady jedou v kompatibilitě vista.
Ovladače k tiskárně a skeneru sou zatím taky natažený Win7,originál od HP mam visťácký ae zatím sem je nedával,ty by snad neměli bejt nutný.
Nevíte někdo co s tím?

JJ mám uplně stejný problém jak na 64Bit tak 32BIt ... na konci měření chyba že jsi dal cancel... také mám všechny ovladače naprosto v pořádku společného nemáme v rámci sestavy nic a problém stejný... zkouším hledat řešení zatím jsem na nic nenarazil...

Pokud někdo ano písněte !!!
www.artday.eu
ladas.h
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Big Muscle 14. 1. 2009 15:15

Od toho tam máte tlačítko "Send feedback". Mně to testování asi v půlce vytuhlo (při testování nějakýho Windows Media nebo tak něco), tak jsem jim odeslal feedback a nestěžuju si.
Big Muscle
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jamaica 14. 1. 2009 15:22

Tady nejde o stěžování si.Tady jde o to ověřit jestli je chyba opravdu ve Win a nebo je chyba někde u nás,třeba poškozené ovladače nebo špatná instalace čehosi nebo co já vim.Až se mi tohle podaří vyloučit a budu mít jistotu že je to chyba Win tak jim to taky napíšu.Ale nechci stahovat brod,kalhoty sou ještě daleko.
jamaica

Předchozí stránkaDalší stránka