Windows 7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bari007 22. 4. 2009 08:53

akira.uzai píše:to bych rád, kdyby to tláčo nebylo perfektně ukrytý kdoví kde

O jakým perfektně ukrytým tláču mluvíš? Na výše uvedeném odkazu máš dvě roletky - Get key for 32-bit version a Get key for 64-bit version. Vybereš si, jestli máš 32bit nebo 64bit verzi a v dané roletce jen zvolíš jazyk. Pak už se jen přihlásíš na Windows Live, pokud nemáš účet, můžeš použít jednoduchou registraci pro zaslání klíče.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod akira.uzai 22. 4. 2009 18:29

licenční čísla já neřeším, já řeším, že mi někdo psal, že pro odpoveď mám použít tlačítko "upravit" a to tlačítko nikde na tomhle fóru nevidím x(

aha, to tlačítko je u mého příspěvku, ale já nechci diskutovat sám se sebou, u cizích se mi to nezobrazuje
Naposledy upravil DevAstor dne 22. 4. 2009 20:13, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvky sloučeny. Používejte prosím tlačítko "Upravit" a držte se tématu.
あきらうざい
akira.uzai
Junior

Odeslat příspěvekod Kazzan 22. 4. 2009 19:41

akira.uzai píše:aha, to tlačítko je u mého příspěvku, ale já nechci diskutovat sám se sebou, u cizích se mi to nezobrazuje

Tlačítko odpovědet nebo citovat vazne u zadneho prispevku nevidis? To je divne ne?
Kazzan
Junior

Odeslat příspěvekod mimous 22. 4. 2009 20:06

neobjevila se už někde čeština? sice anglicky umím, ale rád všechno zkoumám a ájina mě lehce blokuje ;-)
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 4. 2009 20:17

Čeština se ještě nikde neobjevila a nejspíš se jen tak ještě neobjeví. Nejdřív počítej kolem RC verze, ale spíš těsně po vydání EN verze finálního produktu. Česká verze (médií s ofic. finální češtinou) bude mít beztak zpoždění měsíc nebo dva...
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 22. 4. 2009 20:20

Úžasný optimismus ;-)
Česká mutace OS Vista RTM vyšla až za půl roku po anglickém originále. A navíc byla (na rozdíl od precizně vymazleného anglického originálu) téměř nepoužitelná: min. až do SP1.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 4. 2009 20:24

Nebyla půl roku, ale dva měsíce, pokud se dobře pamatuji. Navíc práce bude asi rychlejší, pokud jde o překlad W7. Narážím tím na Vistu, protože z ní přeci mohou +- vycházet a ulehčit si práci...
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 22. 4. 2009 20:26

1) Nemáš pravdu:
OS Vista RTM ENG = 30.11.2006
OS Vista RTM CZ = 31.5.2007
2) Máš pravdu: OS W7 je jen ořezaná Vista.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 4. 2009 20:39

Aha, ale čeština se myslím nějaká povalovala na netu ještě před českou "premiérou"... Asi sem měl dojem, že v tu dobu už byla česká verze normálně koupitelná. Já jel donedávna na anglické verzi, tak nevím :)
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 22. 4. 2009 20:42

To je ovšem zdaleka nejrozumnější, přímo profesionální chování: mutace jsou jen pro začátečníky :-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 4. 2009 21:00

To sice jo, ale to by doma nesměl být někdo, komu angličtina vadí a leze na můj stroj :)
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 22. 4. 2009 21:09

Oficiální česká verze bude 45 dní po vydání oficiální anglické finální verze.

Obrázek
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wena_F 22. 4. 2009 21:43

milanr1: nevim do jake miry je to jen orezana vista. Rekl bych že je na ni oproti viste videt hodne prace, subjektivne mnohem a mnohem rychlejsi. Nemam rad Visty, ale W7 me velmi prijemne prekvapily
AMD Phenom II x6 1045T, Noctua NH-C12P, 4x2GB DDR2, GA-MA790X-UD3P,
GTX760, Enermax Thriatlor 550W + Noctua S12A, Dell U2412M,
Crucial M4 128 GB,WD10EALS, WD15EADS, Fractal Design R4 + 3x Noctua S12B, Win 7
Wena_F
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sattero 22. 4. 2009 22:03

Ano, je tam mnoho a mnoho práce, ale z pozice překladu se jedná o tu samou práci. Je to Vista, používá až na pár úprav, smazané řádky a přidané jiné ty stejné slova... Nevím jak MS začleňuje a dělá překlady do jiných jazyků, to bych tu mohl něco plácat... Podle mého názoru je to něco ala .mo/.po/.pot soubory, s kterými pracuji u WP. Jen je to větší, složitější :)
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Big Muscle 22. 4. 2009 22:14

Sattero: když to vezmeš takhle, tak pak Vista je úplně ta stejná práce jako XP ;-) Sice někdo může namítnout, že Vista je napsáno úplně od začátku (psali to přece na internetu), jenže jak pak vysvětlit, např. že téměř všechny (nejen) bezpečnostní chyby, které se našly v XP, tak byly i ve Vistě :o)
Big Muscle
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka