Knihovna WMP

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod f3nix 22. 9. 2009 15:54

Zpozoroval jsem určitý, docela nepříjemný, jev. Když mám v knihovně WMP nějaké obrázky a odstraním je třeba v TC z disku, tak v knihovně mi zůstanou a nejdou vymazat. Musím vytvořit soubor se stejným názvem a umístěním jako daný obrázek a v knihovně WMP dát odstranit z knihovny a počítače. Teprve pak se obrázek z knihovny odstraní. Nevíte proč tomu tak je? Setkal se s tím někdo? Co s tím? Mám W7 x64 Ultimate CZ.
f3nix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milanr1 25. 9. 2009 19:28

Knihovny WMP slouží jako správce multimeduálních souborů.
Mazat tyto soubory jinak než pomocí WMP je proto samozřejmě chybné a nesystémové.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f3nix 28. 9. 2009 10:08

Aha, takže já mohu za to, že WMP si automaticky zahrnuje do knihovny složku obrázky, video, hudba? Takže když já si nakopíruji fotky do šložky obrázky, která je k tomu určená a automaticky se mi aktualizuje knihovna, tak za to mohu taky já? A když s těmi obrázky pracuji a upravuji je a v knihovně se už obrázky neaktualizují, tím že se změní nebo vymažou, tak za to mohu taky já, že? ;-)
f3nix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 9. 2009 10:16

WMP musíš umravnit je to další takový maličký šmírák v systemu v default nastavení kteremu když podáš ruku tak nedělaš dobře.Vlez do nastavení cele mu přrekopej - spravovat knihovny - odebrat co nechceš.
A jako první si otevři nastavení Ochrana osobních ůdajů v něm a ty zatržítka co tam máš rychle odfajkuj at tam nejsou :-)O nastavení přehravač ani nemluvím.No a potom budeš mit přehravač schopný asi tolik co polovina free a open source programků akorat nebude dělat co nechceš.Ne že by s těmi zatržítky byl schopnější.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f3nix 28. 9. 2009 10:51

Ehm a bavíme se o WMP 12 ve Windows 7? Ve Vistách ve WMP 11 se totiž daly nastavit složky, které se mají zahrnout do knihovny. Ve WMP 12 tato možnost není.

Jediná možnost, jak nezařadit obrázky či video do knihovny, je to zakázat v knihovnách systému W7. Je škoda, že to je provázané s WMP.
f3nix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 9. 2009 11:12

Ja ji tam mam a to mam SEVEN.Fakt screeny na takovový triviality davat nebudu.Anebo pro legraci jo.Takže řekl bych že shodne to mít nebudem už ted :-)Screen jak se odebira a to jsem tam musel dvě složky přidat protože davno pradavno tam mam jen jednu.
Obrázek
Jinak jenom na okraj vzhledem k tomu co jsou knihovny zač,tím myslím pro změnu knihovny v seven,ono to jsou linky ale aby si to lidi nepletli s pojmem link - zastupce tak asi dumali dumali až vymysleli knihovny - no demence,nicmeně jde lehce editovat i ty defaultní co mají byt zač a kam ukazovat.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod f3nix 28. 9. 2009 11:39

Už jsem to našel, díky.
f3nix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinosek 27. 10. 2009 23:52

Prosím mám dotaz ke knihovně médií. Nezahrnují se mi do ni videa ani obrázky. Hudba je v pohodě. Do knihovny jsem přiřadil složku s videi a nic. Jednou se tam na chvilku ty soubory ukázaly, ale po vypnutí WMP už byla zase knihovna prázdná. Nevíte co s tím?
rhinosek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 10. 2009 15:44

Těžko říct.Sice používam sporadicky WMP ba vůbec - jenom abych věděl jak to funguje když někdo chce něco nastavit ale standartní chování to není,videa co tam byly v knihovně tam jsou doted.
Zkuste mimochodem pročist post podumat nad obrazkem a mrknout se co a jak mate nastaveno.Chyba bývá v 99.99 procentech na straně uživatele.Napřiklad nějaký ůžasný tweak - off topic ale krasný přiklad je odstranovaní šipek u zástupců špatným způsobem - hurá už je nemáme ale co to, nefunguje připichnutí jak má a jiné věci.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků