Windows 7 Home Premium VUP Upgrade z OEM Visty

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Filo 23. 11. 2009 17:16

Já bych počkal. Když akce nebude, tak to v březnu pořešit přes GGK.
Filo
Junior

Odeslat příspěvekod podlo 24. 11. 2009 13:05

Díky za tip, minavr. Dneska jsem je tam taky koupil.
podlo
Junior

Odeslat příspěvekod r4in 24. 11. 2009 13:21

Filo píše:Já bych počkal. Když akce nebude, tak to v březnu pořešit přes GGK.

NJ, ale u GGK to vypadá, že bude cenově na úrovni OEM, což bude tuplem víc než 1700 za W7 Professional... nevím, nevím.
r4in
Junior

Odeslat příspěvekod Grande 24. 11. 2009 13:58

r4in píše:Tak koukám na ten itdnes.cz a mají tak skutečně patrně nejlepší ceny, co jsem zatím na netu viděl... přemýšlel jsem nad koupí ten studentské verze W7 Professional UPG za těch 1700, ale jak to tu tak pročítám, tak mě dost naštvalo, že kdybych to věděl dřív, tak mě mohla vyjít na polovinu. Proto bych měl takový dotaz - momentálně funguju na W7 RC a je to docela v pohodě, proto nevím, jestli se pouštět do nákupu RTM verze už teď, nebo si počkat na nějakou "vánoční akci", případně počkat až do toho března, kdy expiruje RC. Co myslíte?

tak uz to tam maj zas za tech 800+ CZK
Grande
Junior

Odeslat příspěvekod Filo 24. 11. 2009 16:14

to r4in: GGK bude určitě NAD úrovní OEM.
Kde mají neOEM a neUpgrade Prof. za 1700,- ?
Filo
Junior

Odeslat příspěvekod Kryshna 25. 11. 2009 10:18

Zdar, muze mi sem nekdo hodit odkaz na ten levny upgrade na W7... mam doma Visty Home Profi - OEM ke kompu co jsem si stavel, ale nikde jsem nemohlo najit UPG na ktery me v MS upozornili... a ted to nemuzu najit ani na tom ITdnes... pls odkaz.Diky
Kryshna
Junior

Odeslat příspěvekod Guli 25. 11. 2009 10:33

Ahoj,tak jsem vcera koupila upgrade z Okay,nemnela jsem cas moc vrtat v tom ale jeden rozdil mezi timto upgradem a koupenym v Alze pred mesicem je v prispusobeni,konkretne v barvach oken,jsou tam jiny odstiny.Datum vyroby prvniho je 6.10 a druhyho 30.10,jinac je to HP.Doufam ze tim to te rozdily konci,te odstiny jsou nepodstatne ale co kdyz tam neco jeste
Guli
Junior

Odeslat příspěvekod Kryshna 25. 11. 2009 16:17

taky jsem byl v Okay... asi tak pred hodkou a svet div se skutecne jen 1399...
Kryshna
Junior

Odeslat příspěvekod Filo 25. 11. 2009 16:25

Mají tam i Professional ? Prolezl jsem v OV kde co.
Home Premium mají i tady: http://www.nakupnicentrum.cz/pocitace/m ... grade.html
Filo
Junior

Odeslat příspěvekod Daraa 25. 11. 2009 19:07

Zdravím,
tak jsem koupil 2 ks teď v něděli 22.11.09 v Brně v Okey, ještě tam měli. Bezproblémů za 1399 Kč / ks.
Když budete chtět dám kontakt.
Daraa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r4in 25. 11. 2009 19:17

Grande píše:
r4in píše:Tak koukám na ten itdnes.cz a mají tak skutečně patrně nejlepší ceny, co jsem zatím na netu viděl... přemýšlel jsem nad koupí ten studentské verze W7 Professional UPG za těch 1700, ale jak to tu tak pročítám, tak mě dost naštvalo, že kdybych to věděl dřív, tak mě mohla vyjít na polovinu. Proto bych měl takový dotaz - momentálně funguju na W7 RC a je to docela v pohodě, proto nevím, jestli se pouštět do nákupu RTM verze už teď, nebo si počkat na nějakou "vánoční akci", případně počkat až do toho března, kdy expiruje RC. Co myslíte?

tak uz to tam maj zas za tech 800+ CZK

Holy crap! Kupuju! A dlužím ti pivo! :-D
r4in
Junior

Odeslat příspěvekod Filo 25. 11. 2009 22:55

Hmm, jak tak koukám na itdnes.cz, docela vám studentům závidím, W7 Prof. za 837+276 bych taky bral :-)
Filo
Junior

Odeslat příspěvekod Grande 26. 11. 2009 01:06

Filo píše:Hmm, jak tak koukám na itdnes.cz, docela vám studentům závidím, W7 Prof. za 837+276 bych taky bral :-)

na to nemusis byt student, na to staci mit deti skolniho veku, tedy alespon to tak chapu a planuji.
Grande
Junior

Odeslat příspěvekod Filo 26. 11. 2009 07:47

Bohužel tuhle podmínku zatím taky nesplňuju. Na školku se to předpokládám nevztahuje :-)
Filo
Junior

Odeslat příspěvekod Grande 26. 11. 2009 09:12

btw, prakticky stejna cena je i primo na eshopu autocontu
Grande
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka