win 7 a Office 7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod horys8 17. 11. 2009 01:23

Zdravim, chci se zptat, proč se mi dokumenty *.doc začínají otvírat ve verzi XP, ikdyž ji nemám nainstalovanou.Prostě se otvírají v té verzi, ve které byly ty dokumenty napsaný. A ikdyž dám soubory přiřadit k Office 2007, tak se nic nestane. A ještě jedna věc: proč se nedá změnit ikona na ploše, ikdyž jsem tam přihlášen jako spravce? Díky
horys8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Brejcha 17. 11. 2009 20:27

horys8 píše:Zdravim, chci se zptat, proč se mi dokumenty *.doc začínají otvírat ve verzi XP, ikdyž ji nemám nainstalovanou.Prostě se otvírají v té verzi, ve které byly ty dokumenty napsaný. A ikdyž dám soubory přiřadit k Office 2007, tak se nic nestane.

JB: Nemůžete mít náhodou nainstalován Word Viewer? Opravdu nemáte nainstalovány Office XP? Podívejte se do složky C:\Program Files\Microsoft Office. Jaké verze tam jsou vidět? Případně pošlete screenshot pořízený po otevření .doc souboru. Mohlo by z něj být patrné více.

A ještě jedna věc: proč se nedá změnit ikona na ploše, ikdyž jsem tam přihlášen jako spravce? Díky

JB: Co přesně máte na mysli? Nelze zapnout/vypnout zobrazování systémových ikon (Počítač, Síť, Ovládací panely, IE)?

Jiří Brejcha
Naposledy upravil kejki3 dne 17. 11. 2009 21:53, celkově upraveno 1
Důvod: Smazán link
Ask Jirka - Nechte si zdarma telefonicky nebo přes Skype poradit s vašimi počítačovými problémy.
Jiří Brejcha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod horys8 18. 11. 2009 17:03

Tak je tam jen složka Office 12. Jinak Nic. Ale jinak ikony jsou nějaký "divný". Soubory už nejdou otevřít přes klasický dvojklik, musí se vlíz do Wordu a odtud to jde otevřít. Screen pošlu mailem. A za druhé: je šedivá nabídka na změnu ikony, když dám pravou myš a vlastnosti. Nebo je to tím, že jsem tu ikonu tam dotáhl z hlavního panelu jako takovýho "falešnýho"zástupce?
horys8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod horys8 20. 11. 2009 22:40

Tak ani reinstalace nepomohla.....
horys8
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Brejcha 20. 11. 2009 23:00

Kdy Vám to začlo zlobit? Možná je ještě šance vrátit se na nějaký Bod obnovení.
Ask Jirka - Nechte si zdarma telefonicky nebo přes Skype poradit s vašimi počítačovými problémy.
Jiří Brejcha
Kolemjdoucí