Nelze instalovat DirectX

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod VMach3 13. 7. 2012 12:16

Děkuju za pomoc
Postup z odkazu funguje
VMach3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 13. 7. 2012 12:48

postup z odkazu je hloupoučkej, ale důležitý je, že funguje...

obecně je natvrdle hloupý, nabádat kohokoliv, aby tytéž knihovny kopíroval do system32 (kde si pro tu knihovnu šáhne každá aplikace) a ještě pak do složky s jednou konkrétní aplikací (kde si pro ni šáhne jen ta jedna konkrétní aplikace)

ve tvým konkrétním případě stačí, abys knihovny expandoval (i samotná hra obsahuje všechny potřebný knihovny v redist složce v .cab archivech) na místo, kde je .exe soubor dané aplikace...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 7. 2012 13:35

To je fakt,je otazka je jestli v tom postupu to nebylo spiš myšlený aby to nakopiroval do system32.Nicmeně pořad lepši než dokola spouštět directx setup.Upřimně řečeno naposled mně chyběla knihovna - a to logicky u commonview takže jsem ji hodil do složky aplikace pouze a nikam jinam.Takže lepši hloupej funkční - než ostatni co tady byly chytre a nefunkční.Alle zajimavy je že u Mafie2 se mně to nestalo a mam pocit že jsem ji hral na Seven.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod piErcE 13. 7. 2012 13:42

Nejspíš máš jiný programy či hry, kteřý si to tam doinstalujou.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 7. 2012 14:15

Hry prakticky na počitač se seven nehraju - pokud nepočitaš Baldurs Gate 2,Transport tycoon :-).
Měl jsem tam jenom Mafii2 z her ktery nejde nazvat uplna vykopavka a posledni GTA.
Programy mam nainstalovany na počitači absolutni minimum - pokud existuje varianta zadarmo a portable varianta tak ma vždycky přednost u mne.Ale možne to je co řikaš.
Dival jsem se že hodně lidi mělo problem kterej mě připadal jako by tam měli nějakej zasah kolem multimedií,dalši čast měla společnyho jmenovatele Steam což mně přivadi k myšlence že rada restartuj Steam nebude funkčni u lidi s ne zrovna zakoupenou verzí..
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr_S 13. 7. 2012 14:42

piErcE píše:ty vole.. to je nějaká moderní nová nemoc, instalovat directx do sedmiček? před týdnem tu byl jinej expert.

co na tom directxu chceš aktualizovat? aktualizace toho dx žádná není. Jsou tam nejnovější. Případné bezpečnostní a další aktualizace se ti do systému dostanou prostřednictvím windows update.

Prosím,l nerejepej se v tom, kdyz o tom vís houno.

Expert :roll:

Aktualizace DirectX http://www.microsoft.com/cs-cz/download ... aspx?id=35 je určena i pro Windows 7.
Petr_S
Pokročilý

Předchozí stránka