Hláška po probuzení ze spánku

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod ROSTULA 9. 2. 2013 18:12

Mám Windows 7 home premium 64 bit. Po probuzení ze spánku se mi objeví okno které posílám v příloze. Po restartu ani po vypnutí a následném zapnutí PC se to neobjeví.

-- 9. 2. 2013 18:14 --

Musím doplnit, že mám v PC tři SSD disky a to "C" na kterém je OS a "D" a "E" na nich jsou data.
Přílohy
1.PNG
1.PNG (43.47 ) Zobrazeno 1650 krát
ROSTULA
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 9. 2. 2013 18:19

Si vypni automaticke prehravani.
Abox
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 9. 2. 2013 18:19

Opravdu slušný diskový subsystém!
Nevrátil ses z budoucnosti? ;-)
K dotazu:
Co je v rootu E:?
Je připojen ve stejném diskovém řadiči jako ostatní SSD?
Pokud ne: v jakém?
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ROSTULA 9. 2. 2013 19:45

Posílám ti to.

-- 9. 2. 2013 19:50 --

Jinak na desce mám 6 konektorů SATA III neboli 6GB/s a všechny jsou zapojeny v nich.

-- 9. 2. 2013 19:53 --

Pro Abox :Vypnutím automatického přehrávání to určitě není. Za prvé ho nemám ani zapnuté u žádných položek a pak odkdy se disk v PC otevírá abych volil co s ním ? To je nesmysl.
Přílohy
2.PNG
ROSTULA
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 9. 2. 2013 19:55

V tom případě zkontroluj, zda není v rootu (skrytý) autorun.inf.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ROSTULA 9. 2. 2013 20:01

Prosím tě vyměň slovíčko root za jiné.Díky.
ROSTULA
Junior

Odeslat příspěvekod MiliNess 9. 2. 2013 20:08

kořenový adresář
Hardwarová nezávislost znamená, že to neběží na žádném počítači.
MiliNess
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ROSTULA 9. 2. 2013 20:24

Dal jsem zobrazit skryté soubory a nenešel jsem autorun.inf. Nebo je to jinde?
ROSTULA
Junior

Odeslat příspěvekod ROSTULA 11. 2. 2013 08:14

Problém ještě nemám vyřešen.
ROSTULA
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 11. 2. 2013 08:48

"...nemám ani zapnuté u žádných položek a pak odkdy se disk v PC otevírá abych volil co s ním ? To je nesmysl...."
Disk se otvira v tom pripade, kdyz je na nem soubor Autorun.inf a je zaple automaticke prehravani.
Opravdu to mas vypnute -> Ovladaci panely -> Prehrat automaticky -> a neni fajfka u Pouzit funkci Prehrat automaticky...?
Abox
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Milanr1 11. 2. 2013 08:59

ROSTULA píše:Dal jsem zobrazit skryté soubory a nenešel jsem autorun.inf.

Zobrazit skryté + systémové soubory.
V případě napadení OS exploity neuvidíš autorun.inf ani v tomto případě: příslušný rootkit ho úspěšně skrývá.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 2. 2013 09:17

Kód: Vybrat vše
Opravdu to mas vypnute -> Ovladaci panely -> Prehrat automaticky -> a neni fajfka u Pouzit funkci Prehrat automaticky...?

Nemá to vyple - obrazek to ukazuje uplně jasně ale mam pocit že těžká domluva..Screen pošle po dotazu jestli to vyple má z uplně jine volby a sekce než z te kde by byl vidět stav, pokud už tedy tvrdí že to vyple má a to celkem vypovídá o všem.
Kód: Vybrat vše
Jak ukončím dotazy funkce automatického přehrávání na to, jaký program chci použít?

Lze postupovat dvěma způsoby:
Úplně vypnout funkci automatického přehrávání

Otevřete dialogové okno Přehrát automaticky klepnutím na tlačítko StartObrázek tlačítka Start, klepnutím na příkaz Ovládací panely, klepnutím na položku Hardware a zvuk a potom klepnutím na položku Přehrát automaticky.

Zrušte zaškrtnutí políčka Použít Funkci Automatické přehrávání pro všechna média a zařízení a klepněte na tlačítko Uložit.

Vypnout funkci automatického přehrávání pro jeden typ média

Otevřete dialogové okno Přehrát automaticky klepnutím na tlačítko StartObrázek tlačítka Start, klepnutím na příkaz Ovládací panely, klepnutím na položku Hardware a zvuk a potom klepnutím na položku Přehrát automaticky.

V seznamu vedle každého typu média, pro který chcete zakázat dotaz, vyberte možnost Neprovádět žádnou akci a klepněte na tlačítko Uložit.

http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ROSTULA 11. 2. 2013 13:27

Disk E jsem naformátoval a z disku D jsem na naformátovaný disk nakopíroval všechny složky zpět. Okno po probuzení PC již nevyskakuje. To je vyřešeno.Jen nevím proč když data na disku D mají 36.4 GB volných tak na disku E mají 36.8 GB volných tedy o 400 MB více. Oba disky mají naprosto stejné data.
Přílohy
1.PNG
ROSTULA
Junior