Bitová kopie systému

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Qual 22. 7. 2013 19:04

Není ten disk co chceš zálohovat naformátovaný na FAT32, jak vyplývá z toho okna?
Qual
Junior

Odeslat příspěvekod Abox 22. 7. 2013 19:08

Neni to nahodou ta 100MB skryta partisna..?
Pripadne nejaka, s nejakym tim obnoveni systemu a pod..?
Mrkni se do Spravce disku...
Abox
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 7. 2013 10:32

Tipuji na zalohovani nikoliv způsobem nechat rozhodnout mně - ale nechat rozhodnout system se zahrnutím...V zahrnutí je - viz vyše - tabulka co vyskočilo.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vanamond 23. 7. 2013 12:38

mně tohle dělaly Win7, když jsem jim sáhnul na velikost té úvodní particie ( té 100MB ). Já to tehdy ghostnul na SSD a při té příležitosti mi ghost zmenšil tu partition na 45 MB. Vše fungovalo, ale od té doby nejelo zálohování s obdobnou chybou, důvodem bylo, že si ta záloha dělá na téhle partition log a vytváří si tam přiběhu dočasné soubory a prostě se to tam nevešlo. Takže jsem to v Acronisu pošoupal, zase na původních 100MB a je klid.

takže , nedělal jste něco s tou malou partition ? a je tam místo ? ( nemusí to být přesně ono, jen mne tak napadlo, tak to sem píšu ).
Trust in God and keep your powder dry !
vanamond
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 7. 2013 16:14

Teoreticky by to dělat mohlo ale fakt je ten že dany oddil neni defakto zapotřebi vůbec.Stači jiny způsob instalace a vubec se nevytvoři.Vše potřebne kolem winre jde řešit i bez jeho existence.Vzhledem k tomu že drtiva většina zalohuje stylem - jak leži a běži uvodni nabidka v backup centru tak to odentruji je hodně pravděpodobny že problem je jinde a na system reserved nebylo ani šahnutý.
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý