Jaký software nejlépe „vyčistí“ Windows 7/8?

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jakub.h 28. 6. 2014 22:33

RadekMatuska píše:To já taky chci nějaký příklad, nejen vaše dojmy, že jsou k ničemu.
Mě pomohly vyčistit některé záznamy z registru a chod windows je RYCHLEJŠÍ

http://en.wikipedia.org/wiki/Confirmation_bias
jakub.h
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 6. 2014 23:00

re:matuska
ja jsem uvedl exaktne proc jsou k nicemu,to ze to pro vas bylo srozumitelne asi jako klinove pismo je jiná vèc,ono evidentne stejně rozumite systemu.kazdyho vec,dokud ovsem pro sve blaboly nedokaze uvest jediny exaktni argument,potom bohužel, z hrušky dolů.tempy,cookies uvest jako argument,mno tezko cekat ze by pochopil co za nesmysly mluví.prirovnam to k clovekovi co chce diskutovat o matematice ale 4x4 pocita 5 hodin a vyjde mu nakonec 6.
jinak objevil se v diskuzi dalsi lamer,asoc mu nic nerika,toolbary musi resit srackocleanery,no potom je to těžké ...
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod harrym 28. 6. 2014 23:13

Wise Care365.
Pentium G4560 3.50GHz/950mV (undervolting -100mV); Gigabyte B250M-DSH3; Adata Premier 4x4GB DDR4-2400/CL15 (overclocking, 1.2V); Zotac GTX 1050 Ti Mini; Crucial MX300 275GB; WD10EZRX 1GB; DVDRW Samsung SH-S223C; SS-350ET activePFC. Idle=29W, burn=105W
harrym
Junior

Odeslat příspěvekod JakubCh 28. 6. 2014 23:26

Je to marné, je to marné, je to marné. Prostě Viktor Čistič. A nedají si vysvětlit, že technicky je to prostě nesmysl, dávají na své "pocity". To je tak, jak když někoho zázračně uzdravuje voda ze studny U chcíplého psa, protože to je známé poutní místo :D
JakubCh
Junior

Odeslat příspěvekod Horst_ 28. 6. 2014 23:40

Utilitky na čištění systému jsou řekl bych pro toho,kdo netuší co dělá,dráždění kobry bosou nohou.

Osobně si vystačím s nástroji ve Windows a občas zkontroluji spuštěné procesy a služby,zda není nějaká "kuna v kurníku".V PC mám Win 7 od půli prosince 2009.Ve zdraví přežily i výměnu desky z čipsetu P35 na Z77.Mám krabici a tak jen chtěly znovu aktivovat,což u této verze není problém.Formátováni jak tu někdo doporučoval je opravdu poslední možnost.
Shrnuto-dávám za pravdu těm,kteří doporučují vyhnutí se čisticím programům.
Horst_
Junior

Odeslat příspěvekod RadekMatuska 29. 6. 2014 03:34

Právě, že je to technicky možné, ale kdo nechce slyšet neslyší. Já jen popsal svou dlouholetou zkušenost, mě nikdy podobný program sám od sebe nezničil windows.
A ještě více mi vadí zesměšňování ostatních, kteří podobnou mánií, které propadá stále více lidí - totiž brojení proti podobným programům - naštěstí netrpí. Osobně taky nikoho neurážím.
Pro mě osobně výrok o víře platí i o oblasti technické, i v ní věří, však je věda také na víře určitým premisám založena nebo ne? A nemusí jít jenom o stvoření z ničeho, života z ničeho atd...
Prosím tedy alespoň o více slušnosti a empatie...
RadekMatuska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 29. 6. 2014 05:16

Máš poslední šanci.... Vysvětli nám jak pro deb.ili jak takový program funguje a k čemu je vlastně dobrej! Děkuji
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Penik 29. 6. 2014 05:50

A vy nám tu vysvětlete, jak si máma vyčistí počítač. Je to tu stále jak u blbečků na dvorečku. Studujete na to léta a machrujete tu na obyčejné lidi, kterým stačí 1-click app.

Také jste tu nikdo nedal návod, jak to ti laici mají dělat. Těm je nějaký log u zadku. Ti potřebují, aby jim PC fungovalo a k tomu nepotřebují "vyšší dívčí", když očistu provede i kde co.
Penik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod honzikhonzik 29. 6. 2014 06:25

Mno a už vyšel článek :-D
A myslim že máma nemá čistit počítač ale třeba okna to je jako bych já elektrikář začal rozebírat motor u svýho auta
honzikhonzik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 6. 2014 06:35

Penik píše:A vy nám tu vysvětlete, jak si máma vyčistí počítač. Je to tu stále jak u blbečků na dvorečku. Studujete na to léta a machrujete tu na obyčejné lidi, kterým stačí 1-click app.

Počitač se čistí stlačenym vzduchem,zvrchu můžeš lehce otřit vlhkou hadřičkou třeba - kdybys nenapsal nic jinyho než toto tak je jasný že ty konkretně by ses měl držet dál od vrtání do OS protože si pleteš pojmy a průjmy - což je mimochodem zakladní identifikačni znak všech lidi zde v diskuzi kteří jsou fanoušci těchto sra.koidů.
Mimochodem kdyby takoví jako ty aspon minimalně chapali zakladni principy fungování tak by opravdu čističe nepotřebovali.Ale o tom už řeč byla - je to jako by jste hazeli zapaleny kanystry s benalem do objektu,potom použivali hasičaky s vodou a bylo vam jedno co hasite,jestli zařizení napořiklad není pod proudem.
Kód: Vybrat vše
A ještě více mi vadí zesměšňování ostatních, kteří podobnou mánií, které propadá stále více lidí - totiž brojení proti podobným programům - naštěstí netrpí. Osobně taky nikoho neurážím.
Pro mě osobně výrok o víře platí i o oblasti technické, i v ní věří, však je věda také na víře určitým premisám založena nebo ne? A nemusí jít jenom o stvoření z ničeho, života z ničeho atd...

Sorry,to platí v humanitnich vědach - proto je tolik absolventů a cpou se tam - mozek můžeš nechat doma a vystuduješ.V technickych zaležitostech toto neplatí - pokud neviš jak něco funguje nemůžeš to logicky ani opravit,ani sestrojit ani spočitat atd.To není psaní povídek o tom jak kosmonauti přistali na alfa centauri pomocí letajiciho prasete - tady fungují neuprosná fakta - na vámi vyjmenované je totalní blbost použivat čističe proitože si žiji vlastnim životem.Na cookies a temp je dokonce je použivat uplná blbost protože je to stokrat nepohodlnějši než nastavení - platnost - uzavřeni prohližeče,third party - zakazano,smaž při každem uzavření,start page blank.Obnova relace - ne.
Temp - planovač - delete starši než dva dny.Nakej duvod pro instalaci programu typu tune up?Mimo tedy toho že jsem masochista?
No a kdo potřebuje na vypinani tasků,služeb program tak je jasný že tam prostě nema šahat,ví total prd o tom co jak funguje a hlavně tim padem nemůže ani řict jestli program děla dobře - jak prokristovy rany může něco,cokoliv o službach vědět když je neumi ani vypinat,potažmo mnohem jednodušej než jako osel prolizat X *- ty okynko nějakyho šmejdovskyho programu?O tom že ani jeden neni schopen vyhodnotit nejčastějši problem,takže kdokoliv z fančistatorů mu tam možna tika bomba ktera je oblibená v připadě napadení systemu - neboli služby ktere neběží,nedostaly stav stopped ,přitom měly nastaveny autostart,nejsou v ignore listu,pokud takovou najdeš - alert+restart služby.
Ani jeden čistič co se stara o služby neni schopen tuto věc diagnostikovat a opravit - je to prostě moc složity na jeho algoritmus se kterym pracuje..Přitom to je uplna klasika jak napadnout system,klasika když něco vevnitř hnije.Na pořešeni přitom nepotřebujete žadnej sračkoid ale musi se to udělat,popřipadě zautomatizovat v planovač až po stav alert.Restart nechat už na uvažení až uvidim alert.
Nicmenělibí se mi že ani jeden jedinej zastance těchto sr.čkoidů nebyl schopen zadat pitomou podmínku do planovače - nechtěl bych mit system ve stavu kterýmu oni řikají dobrý a rychlý :-D
Naposledy upravil oooooooooo dne 29. 6. 2014 06:55, celkově upraveno 1
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Penik 29. 6. 2014 06:46

Takže jako obvykle.

Já nejsem čistý používač sračkoidů. Mám naprogramovanou vlastní app, které stačí do příkazového řádku říci, co má udělat.

Ty principále, myslíš si, že když máš cosi společného s PC, tak nikdo jiný nemá právo jej používat? Je každého věc, jak to udělá. Ty to děláš tak, a studoval jsi na to několik let, a laik prostě sáhne po 1-click. Ale tohle tvoje řepa stále nechápe. Jen tu slintáš, ale laikům jsi nedal žádný návod, jak za 10 minut (to je čas, který tu byl zmíněn) to má nastavit bez těchto 1-click. Dej sem odkaz, kde ten návod je. Žádný takový neexistuje, aby to zvládl každý.

Můžeš být chytrý jak chceš (a nepochybně jsi), ale tvé ego ti nedovoluje se dále rozvíjet po společenské stránce.

Král je mrtev, ať žije král.
Penik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 29. 6. 2014 06:57

Ukazka te app...Viz vyše...Mimochodem proč app, když ti stači strčit do planovače ps1?Viš vůbec co to je a proč potom toto je kravina..?
Kód: Vybrat vše
Mám naprogramovanou vlastní app, které stačí do příkazového řádku říci, co má udělat.
XP nepouživaš předpokladam,no jde to i v XP, jedna aktualizace...Lžeš :-)Stači ukazka - te app - nebo i ukazka delete temp v planovači :-)Sis zase naběhls...
http://seven7.blog.zive.cz/
Spuštění Windows předchází pád.
oooooooooo
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Miromex 29. 6. 2014 07:44

Stači ukazka - te app - nebo i ukazka delete temp v planovači

oooooooooo čo tak byť vzorom a dať sem Tvoj/e ps1 na tie základné veci čo si vtomto vlákne popísal?
Miromex
Junior

Odeslat příspěvekod soban 29. 6. 2014 07:46

Já normálně používám věci z OS ovšem vše se nedá použít z OS například se nedají odstranit položky které se mají spustit po startu - v OS jdou pouze zakázat nebo povolit tak na to používám cclean a taky na odstranění položek z registru - kdo to má hledat ručně cclean je vypíše a já podle toho co je to za položka ji lehce smažu.

Samozřejmě ostatní věci z ccleanu nepoužívám - proč jinak tam nic není různé temp a historii prohlížečů umí mazat prohlížeče a temp si smažu klidně sám.....
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 29. 6. 2014 08:24

nevím, proč by si kdejaká máma měla čistit počítač...

co ji k tomu čištění vede, co jí to čištění přinese?

paradoxně si nainstalováním/nakopírováním/spuštěním toho čističe do systému zavede nějakej ten megabajt nadbytečnejch dat a o nějaký ty kilobajty navýší velikost registru...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Předchozí stránkaDalší stránka