Mezera na hlavním panelu

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod angryman 14. 10. 2014 19:32

Ahoj,

dnes se mi po startu počítače objevila podivná mezera na hlavním panelu vedle hodin. >> Ukázka <<

Zkoušel jsem aktualizovat ovladače grafiky, povypínat všemožné programy po spuštění, ale mezera se vždy po restartu objeví. Aktualizace systému se v poslední době žádné neinstalovaly a ani jsem v posledních dvou týdnech neinstaloval žádné nové programy.

Jedná se o Windows 7 Professional 32 bit (legální).

Nevíte, co by to mohlo způsobovat?

Předem díky za každý tip.
angryman
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 14. 10. 2014 19:36

Nějaký čistič/tweak? :roll:
1) Zakázal jsi spouštění přepínače jazyků.
2) Zapomněl jsi zavřít příslušný panel.
Naprav to.
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod angryman 14. 10. 2014 19:56

Žádné tweaky nepoužívám. Čištič mám maximálně CCleaner, ale ten jsem taky v poslední době nepoužil. Zkusil jsem teď vyčistit registry, ale nepomohlo.

1) Přepínač jazyků mám skrytý pořád, do dneška s tím žádný problém na hlavním panelu nebyl.
2) nevím přesně, co tím myslíš.

Screen je pořízen hned po startu počítače a najetí do windows, takže žádné programy nejsou spuštěné.
angryman
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 14. 10. 2014 20:04

Prostě zavři Panel jazyků, když už jsi skryl přepínač => panel nemá co zobrazovat.

Fatální chyba:
angryman píše: Čištič mám maximálně CCleaner, ale ten jsem taky v poslední době nepoužil. Zkusil jsem teď vyčistit registry

=> OS je zničený.
Registr OS se nečistí! Je to databáze, ne boty! :roll:
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod angryman 14. 10. 2014 20:32

Tak vyřešeno.

Zjistil jsem, že bylo zakliknuto zobrazení bezejmenného panelu nástrojů, který dělal tento binec. Kde se vzal, to nevím, každopádně po odkliknutí z nabídky zmizel.

Díky :)
angryman
Junior