Kde koupit nejlevnější Win7

Diskuze výhradně o operačním systému Windows 7

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod shaman171 15. 12. 2014 23:35

Ahoj,
vždycky jsem měl systém rovnou v počítači jako OEM, ale tentokrát jsem narazil na počítač, kde je systém nelegální a majitel si chce koupit legální Win 7, někde v metru jsem četl reklamu, že Microsoft teďka prodává Win 7 licence s nějakou super slevou, ale nikde jsem na tu slevu nenarazil, můžete mi prosím poradit?
Kde seženu nejlevnější Win 7? Je mi v podstatě jedno jakou verzi, pokud se nebude jednat o starter, tuším, že na té reklamě byl nabízen Home Premium nebo tak něco. Potřeboval bych dokonce dvě licence a k tomu i 2 x Office, stačí to základní, Word, Excel a Power Point.
Ale nevím jestli třeba někdo nedělá nějaký akce? Že by se to dalo koupit nějak výhodně?
Předem Vám moc děkuju, snad ten dotaz dávám do správné sekce.
shaman171
Junior

Odeslat příspěvekod dragokazov07 16. 12. 2014 00:36

Microsoft nikdy na starý SW slevy nedával a nedává, právě naopak často cenu zvyšoval, aby lidi kupovali nové. Možná akce nějakého pochybného prodejce, ale rozhodně né akce Microsoftu, ani certifikovaných partnerů.
Všichni lidé jsou špatní, dokud je nutnost nepřivede k tomu, aby byli dobří. (Machiavelli)

Linux je přátelský operační systém, své přátele si však vybírá sám.
dragokazov07
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 16. 12. 2014 09:59

shaman171 píše: seženu nejlevnější Win 7?

Seženeš zcela jistě.
Nejspolehlivější cesta, jak si nainstalovat hacknutý OS. 8-)
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod shaman171 16. 12. 2014 14:36

dragokazov07:
To právě jsem se taky divil, ale zde to je psané:
http://www.microsoft.com/cze/digitalni-svet/dve-mouchy.aspx

Milanr1:
To já právě nechci. Chci legální, koupený.
shaman171
Junior

Odeslat příspěvekod Milanr1 16. 12. 2014 15:10

shaman171 píše: systém nelegální a majitel si chce koupit legální Win 7

Připadá v úvahu pouze licence typu GGK, např.:
http://www.czc.cz/microsoft-windows-7-h ... 20/produkt
Milan
Milanr1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod monikash 16. 12. 2014 15:40

Nejlevnější widle koupíš tady: http://www.vyhodny-software.cz/windows- ... AgeX8P8HAQ
Moto One Vision
Sony A7S, A7R2, Panasonic G80 a GX9
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod shaman171 16. 12. 2014 15:51

monikash:
Děkuju moc, něco podobného jsem měl na mysli.

Milanr1:
Děkuju moc, popřemýšlím o tom.

Děkuju všem dané informace předám majiteli počítače, nechť se rozhodne on sám na základě financí a svého uvážení.
shaman171
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 16. 12. 2014 17:17

Už jsem na webu vyhodny-software.cz také přemýšlel.. a co jsem se tak po různu ptal, legální to imho nebude. Ač to přiznávám celkem nerad, protože to vypadá minimálně slibně.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor

Odeslat příspěvekod Zek205 16. 12. 2014 17:42

Na legalnosti teto licence se nedokaze shodnout snad ani MS ;) Take jsem o tom uvazoval, ale nakonec jsem to vzdal. Zrejme by to byla nelegalni licence. Sice by fungovala normalne, mel bych samolepku, ale kdyby doslo k nejhorsimu, mel bych smulu. Nakup by byl jen pro dobry pocit ;)
Nekde si to nekdo chvalil, jen se pry divil, proc dostal DVD s napisem DELL ;)
Mozna by vyslo nejlevneji koupit na aukru rozmlaceny nb s citelnym stitkem a ten pouzit ;) Pro dobry pocit.
Jako nejschudnejsi se dnes jevi nakup licence na W8. Je to levnejsi a kde bezi W7, budou bezet taky. Jen je celkem problem s ovladaci na starsi periferie.
Nokia Lumia 1020 WP8.1 + Nokia Lumia 620 WP8.1/W10M + Nokia Lumia 820 WP8.1 + Samsung Monte + SE Xperia E15i Android 2.3
Zek205
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 16. 12. 2014 18:15

Do firmy, kde hrozí razie BSA bych to nepořídila. Domů na stůl ano. Teda za předpokladu, že nejsem pirátka a neživím se pálením a prodáváním filmů a sw.
DELL je na nich napsáno proto, že se jedná o média pro NTB a PC DELL a která nabyla nainstalovaná. Jedno už jsem instalovala před rokem a druhé mi tu čeká, až složím PC do obýváku. A pokud bude W10 příští rok zdarma, pak instalaci těchto woken nevidím jako závadnou.
Moto One Vision
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod Zek205 16. 12. 2014 18:46

Jenze pokud nehrozi razie, nemusi to kupovat. Jde tu pouze o dobry pocit z nakupu ;)
Stejne to nikdo nehlida.
Nokia Lumia 1020 WP8.1 + Nokia Lumia 620 WP8.1/W10M + Nokia Lumia 820 WP8.1 + Samsung Monte + SE Xperia E15i Android 2.3
Zek205
Junior

Odeslat příspěvekod monikash 16. 12. 2014 19:10

Ale tahle instalačka není zabugovaná na rozdíl od té z warezu. Dokonce na ní není ani žádný balast od Dellu.
Moto One Vision
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 17. 12. 2014 18:29

Try Windows 7 Enterprise | TechNet Evaluation Center

zabugovaný warezový verze, pche, to je jak v nějakejch černobílejch šedesátkách...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod monikash 17. 12. 2014 20:12

A co po 90ti dnech? To to bude přeinstalovávat furt dokola?
Moto One Vision
monikash
Moderátorka

Odeslat příspěvekod gotzinger 17. 12. 2014 20:47

Kdysi se prodával Windows 7 Home update pro 3 PC pro domácí použití. Stálo to něco kolem dvou tisíc. Stačilo mít teda na PC aspoň XP. Jestli by to šlo od někoho ze zaprášenýho skladu ještě sehnat, netuším.
http://www.alza.cz/microsoft-windows-7- ... 193428.htm
gotzinger
Junior

Další stránka