"Nové" PC

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dany78 23. 7. 2015 20:21

Win je tím pádem jasný. No poslal jsem jim na email, že ukončuji jejich smlouvu a oni poměrně rychle odpověděli s tím, že se omlouvají pokud nejsem spokojen a žádají mě o to abych si to ještě rozmyslel.... Z mého pohledu se snaží získat čas, aby vyprchala ta 14-ti denní lhůta. Až na to že já jim na to kašlu a zítra pošlu tuhle plechovku zpět odkud přišla.
Dany78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jops 4. 8. 2015 15:12

ty kraaaso, kdyz koukam na ten profil prodejce, tak hned treti radek.

Používáme pouze kvalitní a nové zboží!

a disk ma nalitano lehce pres 24000 hodin :) to je proste pecka :)

drzim ti palce.
Jops
Junior

Odeslat příspěvekod _newman 4. 8. 2015 15:34

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY:
Odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů bez udání důvodu lze až po řádném přijetí zásilky. Pokud již byla odeslána.
Po zapnutí PC, kde je instalován Windows, a zapnutím aktivován, již není možné odstoupit od smlouvy bez udání důvodu.
U specifických objednávek (objednávka, jež je na přání zákazníka zvlášť upravena) nelze odstoupit od smlouvy do 14 dnů.

Málej jsem se v práci poch*al smíchy, když jsem to četl...:D
_newman
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 5. 8. 2015 16:01

Neexistuje -> ČOI !
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod Dany78 27. 8. 2015 13:37

Tak nakonec jsem ty peníze dostal. Sice po dlouhý době a několika pokusech jak mě ještě víc obrat, ale nakonec je mám. Díky za pomoc!
Dany78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 27. 8. 2015 13:43

Jsem sam, koho by ta historie zajimala ... ??
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

PC sestavy hracum i profesionalum na miru - nyni nove i na Facebooku. (KineCZek Work)
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN, Ex-administrátor

Odeslat příspěvekod _newman 27. 8. 2015 14:04

Snad raději ani ne, takových podvodníků po internetu běhá hromada, zrovna někdy předevčírem vyšel nějaký článek, že podobní "prodejci" okradli Čechy za minulý rok o 1,2 mld. kč...obrázek si každý udělá sám
_newman
Junior

Předchozí stránka