Vyměnil jsem úplně všechny komponenty a pořád to nejede!

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod r34ktor 15. 3. 2017 19:19

Co jsou zač nové komponenty?

Zdánlivě stejný projev může být důsledkem různých příčin. Např. kompinace Pentium G4560 (respektive jiný ekvivalent ze stejné rodiny) + deska s H110/B150/H170/Z170 bez aktualizace BIOSu = nestartující PC.
Knowledge is power
Greinerův poznatek o zhroucení: Důvod, proč se počítač zhroutil, je vždy za hranicí tvých znalostí.
r34ktor
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 15. 3. 2017 19:25

píšeš že je pc rok staré = neměl ses v tom vrtat a odnést celé pc na reklamaci...
:hmm: BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior

Odeslat příspěvekod Ensidia 16. 3. 2017 15:22

Stejně si moc dobře nedokážu představit jak normální rána vyřadí pc aby šel do zkratu nebo že by vypadnul nebo se poškodil kábl oni tam zas drží docela dobře. Když si vzpomenu na herní období a jak jsem mlátil do notasu nebo kopal do bedny pod stolem :D. Hlavně pak napiš co to bylo. Bez tak si šel z kalby a vyhodil si pc z balkonu do bazénu :D :D :D :D.
Ensidia
Junior

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 16. 3. 2017 23:35

při úderu ze správné strany a s ohledem na atletiku plechů drtivé většiny novodobých škatulí, holt prostě mohlo dojít ke kontaktu desky s kostrou, zvlášť při absenci distančních sloupků...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Dr.ZUBR 17. 3. 2017 03:07

Nezkoušel jsi nejdřív novou desku se starším CPU? Tohle se mi stalo a vadný CPU zničil dvě desky po sobě ...
S idiotem nelze diskutovat, musíme se spokojit pouze s faktem, že je to idiot.
Dr.ZUBR
Junior

Odeslat příspěvekod Mike.M 17. 3. 2017 07:07

Dej pak vedet co a cim to bylo. jsme docela napjati jak hozntrégi (kšandy, šle)
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý

Předchozí stránka