Sestrojený herní pc prosím? Do 26k (kineczek)

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jakubcano 7. 7. 2019 14:24

Chtěl bych sestrojený herní pc do 25/26000. Budu ho kupovat nejspíš na CZC. Ideální PC na hraní cs go. Sem tam na streamování v normální kvalitě.. Procesor asi od Intelu, ale nechám si poradit. Grafická nějaký nová Nvidia. Dobrý ramky nějaký lepší.. Rád bych si nechal poradit od "kineczek". Budu moc rád za jakýkoli návrh na kvalitní sestrojený počítač. Děkuji.
jakubcano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 7. 2019 15:50

Pravidla tu nejsou pro srandu králíkům...

Nicméně PC za 25 / 26 000. To není moc velký rozpočet. Co je normální kvalita? Co si pod tím mám představit. A ty RAMky to je úplně zapeklité. Dobrý RAMky nebo nějaké lepší?

Doufám, že ti je tak 10 let, jinak je to fakt bída.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod jakubcano 7. 7. 2019 16:34

To není velký rozpočet? Na hraní CSGO si myslím, že je to až přehnaný rozpočet... Tak nevím co to je za radu. Normální kvalita streamu prostě aby ten stream jel normálně na low... A stačí.. Psal jsem ramky lepší. JE MI JEDNO CO. JÁ PC NESKLÁDAL A NEROZUMÍM JIM...... :-))))))). Je mi 24 let a ty se chováš jak namyšlenej s prominutím demen*. To co jsi napsal chlape není žádná rada, ale totální bullshit. ;-) tak nevím co tady něco plácáš o mém věku. Si hodně nechápavý očividně. Když nechceš poradit nepiš. Přijdeš mi ty chováním nechápavého kuřete.
jakubcano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 7. 2019 16:57

Není to rada, to máš pravdu, protože tady radíme na základě správně napsaných dotazů, a tobě se to na poprvé ani na podruhé nepovedlo.

jel normálně na low? To je co? VGA a černobíle s 30 snímkama? Nebo FHD @ 60FPS ? Hm...

25/26000 = 0,00096153846
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod jakubcano 7. 7. 2019 16:58

Kámo nevím jak přemýšlíš ale já nerozumím pc jak ti mám odpovědět na toto ??? IQ LVL MILIARD
jakubcano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 7. 7. 2019 17:02

Tak tady už to asi nemá cenu dál řešit. Pravidla jsi nečetl, nebo je nechápeš. Tak jako tak je to špatně.

Python.p
Je to rebel!