Seknutí Obrazu ve hře

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod elbeckho 31. 8. 2019 15:23

Zdravím chtěl bych se zeptat měl jsem PC tak jsem ho trošku upgradoval na tohle. koupil jsem základní desku, procesor s chladičem, G. kartu a ramky.
Motherboard Model: X470 GAMING PLUS (MS-7B79)
CPU Information: AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core + chladič Wraith spire
Slot 1: 8GB DDR4 SDRAM PC4-25600
Slot 2: 8GB DDR4 SDRAM PC4-25600
Drive Size: 931GB
Drive Size: 238GB M.2 SSD
NVIDIA GeForce RTX 2070

Když jsem to všechno smontoval, tak jsem ještě pozoroval jestli se Procesor nepřehřívá, jelikož nanesení chladící pasty bylo moje poprvé, ale nejspíš vše v pořáku teplota byla v pohodě i v zátěži. Takhle to beželo několik týdnu až jsem naistaloval od AMD StoreMi, který má údajně zrychlit a spojit v jeden celek oba HDD tak jsem to zapnul, ale po nějaké chvíli se mi i tak pomalu načítali hry a i celkově naběhnuté win10 bylo pomalejší. tak jsem to znova rozdělil, ale vznikl problém, který je na vysvětlování na dlouho a ve zkratce došel jsem do bodu kdy jsem musel naformátovat SSD. Po naformátování jsem znovu naistaloval WIN10 a všechny ovladače. Ale z nějakého důvodu když jsem pustil jednu hru tak cca. po 20-30 minutách se hra seknula, ale zvuk a hra běžela dál. Tak přes CTRL+ALT+DEL vypnoul hru a vš OK ale když jsem jí pak pustil znovu, problém se opakoval. Když teď trošku přeskočím, zkoušel jsem pustit FUNMARK stress test, test se mi nikdy nedokončí, jelikož obraz se začne sekat a po chvíli se FUNMARK vypne. Nevím co dělat dál. Doufám že mě tady někdo poradí jak řešit problém.
elbeckho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 1. 9. 2019 06:39

Teploty GPU OK? Co v tom stroji máš za zdroj?
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elbeckho 1. 9. 2019 12:20

No je pravda, že když pustím ve FurMarku CPU Burner tak teplota nezávratně vylítne přes 70°, to asi normální není nebo ano? No mám RM650X bylo mi řečeno že by měl stačit k tomuhle. a teď mi uvádí FurMark teplotu GPU 50°
elbeckho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 9. 2019 17:10

Model zdroje, model karty, model skříně, počet a model ventilátorů. Bez toho se nehneme.

Pár fotek by taky napovědělo.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elbeckho 1. 9. 2019 18:02

Corsair RM650x (2018) Počítačový zdroj 650W, ATX v2.4, 80 Plus Gold, 9x SATA, 4x PCIe, modulární kabely, 140mm ventilátorl, tichý mód

MSI RTX 2070 AERO GPU Clock 1410 MHz Boost Clock 1620 MHz Memory Clock 1750 MHz Memory Size 8 GB

Skříň NZXT S340 - Black
Ventilátory jsou 3 mám tuhle https://www.nzxt.com/products/s340-black nevím jestli z toho něco vyčteš lepšího.
elbeckho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KineCZek 1. 9. 2019 18:43

Pokud nepomůže čistá instalace systému ...


Šel bych reklamovat grafiku.
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Odborník PC sestav a ULN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elbeckho 1. 9. 2019 19:02

Však jsem to psal Všechno běželo OK až do té doby co jsem naistaloval ten AMD StoreMi všechno se načítalo pomalu tak jsem naformátoval HDD a vše znova nainstaloval a od té doby se to seká.
elbeckho
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků