HP 6735s - nechce naběhnout

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 2. 2. 2012 21:06

:-( aspon pár měsíců by to mohlo ještě podržet..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior

Odeslat příspěvekod Python.p 2. 2. 2012 22:08

může to vydržet tejden, nebo měsíc nebo rok :) to ti bohužel nikdo nezaručí
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 12. 2013 20:29

Tak pánové, píšu vám po skoro 2 letech uběhnutých od pečení základní desky. Na jednu stranu je to chvályhodné že se tak pěkně vypekla a vydržela tak dlouho, na druhou stranu to od ní nebylo hezké že mi na vánoce přestal fungovat notebook.. :--

Heh když si pročítám ty své staré příspěvky tak se stydím, ale je to užitečné že aspon vím co dělat.. :D Čili opět 5x blikne, takže se pouštím do rozebírání, dnes už manželka mi zachvilu pude rozehřát troubu.. :mrgreen:

Moc nadějí si nedávám že by druhé vypečení vrátilo notebook spět k životu ale za zkoušku nic nedám. Takže zatím zdar a pak poreferuju.. ;-)

-- 25. 12. 2013 22:29 --

Muhehééé, pěkně upečeno - notebook vstal už podruhé z mrtvých... :D

akorát se obávám že tentokrát už to nebude na dlouho v řádu let.. :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Junior

Odeslat příspěvekod RadisVL 18. 6. 2014 23:21

:-) Jo tak chlapi už jsem taky zajel troubu 8minut na cca 185stupňů a už mrcha fachčí jak víno. :-D Kdybych to nezkusil, tak bych tomu asi nevěřil, ale stejně jinak byl na vyhození do šrotu, takže nebylo co zkazit. Lepší než Láďa Hruška s jeho recepty na Nově :-)
RadisVL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod swarm 22. 6. 2014 12:19

Kdo by tenhle notebook chtěl taky opravovat podobným způsobem, doporučuju zakrýt alobalem všechno na desce kromě čipové sady AMD, ve které je integrovaná grafika. Ta je totiž důvodem, proč ten notebook chcípá.
Diagon Swarm - ~460 zrecenzovaných notebooků od 2007
15,6" Acer V15 Nitro - i7-4710HQ, 16GB RAM, 2xSSD, FHD IPS
14" HP EliteBook 840 G5 - i5-8350U, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD IPS
14" ThinkPad T400 - C2D T9900, 8GB RAM, 300GB SSD, WXGA+ LED
swarm
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod liboos 2. 1. 2017 19:21

a to tu desku davas i s cpu nebo bez nej ? diky za odpoved
liboos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dustojnikhummer 2. 1. 2017 19:39

Chápu že je tohle 2 roky starý,ale já už před rokem zapekl Probook 6550b a doteď funguje. Takže mám čekat ještě další rok? Wuw.
dustojnikhummer
Junior

Předchozí stránka