Lenovo Idealpad S205 problém s bluetooth

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod petrm3 1. 8. 2011 21:21

Potřebuji poradit s aktivací bluetooth na Idealpadu S205. Notebook je nový s čistou instalací Win7. Po nainstalování win7 bluetooth fungovalo , poté jsem instaloval Lenovo ReadyComm 5 vše vypadalo funkční. Při další zapnutí je však bt nefunkční - nevidí ho ani správce zařízení. Zkoušel jsem odinstalovat Lenovo ReadyComm 5, odinstalovat a znovu nainstalovat ovladače - nic nepomohlo(při instalaci ovladaču to po mě chce zapnout bt). Funkcí fn+F5 lze ovládat jen wifi. Hledal jsem i v biosu, tam však položka bt není. Je možné že by bluetooth odešlo? Pomůže někdo?
petrm3
Junior

Odeslat příspěvekod petrm3 2. 8. 2011 12:45

Tak jsem skusil bod obnovy ve win7 a ani to nepomohlo. Ve správci zařízení se mě pomocí "přidat starší hardware" podařilo bluetooth najít, ale píše mě to že zařízení nelze spustit (kod 10). Opravdu nikdo neporadí?
petrm3
Junior

Odeslat příspěvekod wizaard 2. 8. 2011 17:12

Zkoušel jsi přepínat HW přepínačem? Zkoušel jsi obnovu do továrního stavu (OneKey Recovery)?
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trtkal 4. 8. 2011 16:19

Co možná toto? http://forum.lenovo.com/t5/IdeaPad-S-se ... 435/page/2

Downgrade biosu? Já jsem se taky napálil a hned po koupi upgradnul a už týden zjišťuji, proč mi neběhá :/. Dnes jsem objevil tuto informaci na ofiku ani čárka... Jeslti funguje, zjistím až dorazím z práce a testnu downgrade biosu.

-- 4. 8. 2011 19:09 --

Tak je to tím, nejspíš jsi taky za tu dobu, co ho tam měli stáhl bios ve verzi 22, který podělali. Nyní je na všech webech dostupná opět jen v21 a v ní bluetooth bez problémů funguje :)
Nejvíce problémů je mezi klávesnicí a židlí.
Prosím odsedněte si.
trtkal
Junior

Odeslat příspěvekod petrm3 8. 8. 2011 17:25

hmm.. tak to zabralo, ale jen do dalšího restartu a už to zase nejede. Už jsem přeinstalovával znovu win7 - taky ze začátku to jede, ale po chvíli pink a bt je pryč. aůůůůů
petrm3
Junior