Asus zenbook UX31E - nefunkční wifi, bluetooth

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod i.koloski 15. 5. 2013 17:16

Dobrý den, mam asus zenbook UX31E už rok. Do ted jsem neměl žadnej problem a najednou windows (7) se restartoval (modra obrazovka...) a už sít, wifi, bluetooth nefunguje. Zkoušel jsem se připojit i kabelem na router, taky to nejde. Ve spravce zařizeni karta Artheros je ve žlutim vykřičnikem. ...Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače znovu, to vubec nešlo. Díky za radu. P.S.Omlouvám se za češtinu
i.koloski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 15. 5. 2013 20:23

A co to znamená, že vůbec nešlo nešlo přeinstalovat ovladače? Nějaké chybové hlášení?

Pokud se bavíme o Atheros, ať už LAN nebo WiFi, stáhl jsi ovladače z http://www.atheros.cz?
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod i.koloski 15. 5. 2013 20:59

Ano stahnul, jak z artheros tak z asusu. Začne se instalovat, a pak se instal.program vypne - žadna chybova hlaška. ...
i.koloski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 15. 5. 2013 21:04

Zksu LifeUSB s linuxem ať vyřadíme SW poruchu
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!

Odeslat příspěvekod vladimir 16. 5. 2013 06:57

i.koloski píše:Začne se instalovat, a pak se instal.program vypne
Jaký instalační program?
Ovladače Atheros se rozzipují, ve správci zařízení se u příslušného HW zvolí Aktualizovat ovladač a nalistuje se cesta k rozzipovaným ovladačům.

Pokud nejde nainstalovat ovladač ani touto cestou, obnovil bych Windows ze zálohy nebo pokud zálohu nemáš, nově nainstaloval (mimochodem vrátit Windows do stavu před poruchou pomocí bodu obnovy nefunguje?), popřípadě můžeš zkusil nějaký ten live prdukt, jak navrhuje Python.p, ale tam nemusí být záruka, že jakákoliv live-distribuce bude fungovat s tvým laptopem.
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod JirkaVejrazka 16. 5. 2013 08:44

Nechci te zbytecne plasit, ale nevylucoval bych chybu HW. Manzelcin UX31E byl za rok trikrat v servisu, z toho dvakrat kvuli WiFi. Symptomy byly sice jine (vypadaval signal kazdych 5-10 minut), ale pomohla az vymena.
JirkaVejrazka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pocitace24 16. 5. 2013 09:10

Zkoušel si hodit na flash disk nějakou distribuci linuxu? Otestovat zda uvidí wifi? Ale nechci strašit, ale ve většině případech je to hardwarová chyba jak už tu někdo píše. Kdybys to neměl v záruce napiš, nějakou wifi tu mám. Není problém vyměnit nebo poslat.
Vlastník Thinkpad T530 - i7 Quad - 16GB ram - 256 SSD - Nvidia 5400 (pořád mi to nestačí! :-D )
pocitace24
Kolemjdoucí