HP umřelo

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Cajky 29. 7. 2014 18:26

Ahoj, dnes se mi můj notebook z ničeho nic vypnul, znovu najel a po chvíli vypnul znovu a už ani nenajde. Jen blikají světýlka zapnutí, WiFi atd., ale na start nereaguje. Nevíte, co s tím? Má cenu případně opravovat někde nebo nemá? Je starý 2 roky a 4 měsíce, tak to dělníci asi tak udělali, klasika.
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 29. 7. 2014 18:29

Nech si udělat diagnostiku závady a uvidíš, co je špatně, resp. co by se muselo vyměnit/opravit. To pak porovnáš s tím, jakou hodnotu to ještě má a rozhodneš se, jestli do opravy půjdeš, nebo ne.

Btw. fakt myslíš, že dělníci nějak ovlivní, kdy to umře? :D
.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Cajky 29. 7. 2014 18:30

Předpokládám, že už za tu diagnostiku budu něco platit, že?
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 29. 7. 2014 18:31

Ano.
.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Cajky 29. 7. 2014 18:41

Tak možná ani to ne :)
http://www.servis-notebooku.com
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod falcons 29. 7. 2014 18:54

a to byl nejaky pavilion?
falcons
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 29. 7. 2014 18:56

Nene, tuším HP 630...
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod alfah4ns 29. 7. 2014 19:02

tušíš, nebo víš?
-> zjisti.

Já psal svou radu velmi obecně, protože, bohužel, dle tvého popisu lze pouze konstatovat, že je ten ntb pokažený. Ani nevíme, jaký. To neber jako výtku, beru, že tomu někteří nerozumí, já si třeba pro právní rady taky chodím jinam, proto jsem tě rovnou odkázal na servis, jinak bychom mohli pouze hádat, a ty i tak nemáš jak to pořádně odzkoušet.
Nicméně, ten typ ntb lze vyčíst přímo na těle ntb, případně z faktury, případně zespod z jeho štítku s výrobním číslem, atd.
.
alfah4ns
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Cajky 29. 7. 2014 19:08

Jasný, to beru, já jsem teď v práci a notebook doma, ale mám zafixovano tech 630 a podle obrázku to sedí i výbavou, takže by to melo souhlasit. A nasel jsem víc servisů s diagnostiku zdarma, tak to tam asi odvezu.
Cajky
Junior