Recovery error, HDD is missing

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Uhernaut 22. 10. 2015 16:03

Dobrý den,

dnes se mi stal takový problém, takže Vám rovnou nastíním situaci. Mám notebook ASUS K53SD (OS Win 7) - http://www.czc.cz/asus-k53sd-sx981v-hne ... 71/produkt. Dnes, po uvedení notebooku do režimu spánku jsem jej vyndal z batohu a byl vypnutý. Tak jsem ho zapnul a hned mi to nabídlo jestli chci opravu nebo běžné spuštění. Běžné spuštění nešlo a oprava také ne. Níže jsme vše nafotil. Byl bych Vám velice vděčný za jakékoliv rady. Bez notebooku totiž nemůžu pracovat. Děkuji.

V biosu HDD vidět také není, ale po několikanásobném spuštění tam vidět byl. Znovu už ne.
Obrázek

Také nic.
Obrázek

Po kliknutí na položku „Oprava spouštění systému“ opět žádný pozitivní výsledek.
Obrázek

Položka „Obnovení systému“ vyhodila toto:
Obrázek

Položka „Obnovení bitové kopie sytému“ vyhodila toto:
Obrázek
Uhernaut
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vladimir 23. 10. 2015 06:46

Kam jsi tu bitovou kopii uložil? Vytvořil jsi ji vůbec? Sama od sebe nevznikne. Doporučitelné umístění je na externí disk.

Použij nástroje k otestování HDD, které dodává výrobce harddisku. Pokud odešel HDD, utility ti vyhodí chybový kód. V takovém případě kup nový.
Pokud utility řeknou, že je disk O.K., máš poškozený souborový systém nebo tabulku rozdělení disku - obnova z bitové kopie uložené na externím HDD nebo čistá instalace z DVD / usb flash disku by to měla vyřešit (odstranit staré oddíly a vytvořit nové).
vladimir
Expert

Odeslat příspěvekod enzo2k 25. 10. 2015 23:03

uz som videl ze utility potvrdili ze je vsetko ok a hdd bol nahovno.Najlepsie hdd vybrat napojit na pc, stiahnut sea tools na testovanie hdd zdarma a urobit test.

-- 26. 10. 2015 00:05 --

este poradim odpoj od elektriny a vyber bateriu nechaj par sekund a daj bat naspat aj kabel a zapni.
enzo2k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Python.p 26. 10. 2015 11:14

My víme že má SeaGate?

Jak mu pomůže ta druhá rada s problémem s mrtvým HDD?
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Je to rebel!