Dell Inspiron 15 7000 problém s přehráváním videa

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dadoska 15. 3. 2020 11:43

Ahoj :)
Mám nějaký problém, který nikde nemůžu vygooglit - když přehrávám videa (je úplně jedno kde - youtube, netflix, nebo prostě video uložené v kompu) a zapnu video na celou obrazovku chvíli to třeba běží normálně, ale pak celá obrazovka zčerná - zvuk videa běží dál a když chvilku klikám a stáhnu video na malou velikost tak běží zbytek normálně. Nevíte někdo v čem by mohl být problém? :( Musím s tím jít do servisu, nebo se do dá nějak vyřešit samostatně?
Díky moc!!
Dadoska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milsimr 16. 3. 2020 07:26

Všechny drivery nainstalovány, aktuální? Jaký používáš OS? Zkoušel si problém replikovat i na Live distribuci Linuxu nabootovanýho z USB? Teploty CPU / GPU ok?
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milanr1 16. 3. 2020 09:09

Upečený VGA.
Příčina:
nevhodný nákup:
Dadoska píše:Dell Inspiron 15 7000

NB obsahuje VGA nVidia.
Co s tím?
Co nejdřív se toho křápu zbav. Daruj/prodej. Samozřejmě pod cenou (VGA je už poškozený).
Příště se zeptej před nákupem, ne až s křížkem po funuse.
Vždy pořizuj NB bez VGA, jen s IGP|APU.
Milan
Milanr1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dadoska 7. 4. 2020 19:38

milsimr píše:Všechny drivery nainstalovány, aktuální? Jaký používáš OS? Zkoušel si problém replikovat i na Live distribuci Linuxu nabootovanýho z USB? Teploty CPU / GPU ok?


Wondows 10 .. to jsem nezkoušela .. ale jo je to v softweru .. kamarád se mi v tom teď asi hodinu hrabal, nakonec vypnul hardwerovou akceleraci na chromu a youtube i netflix běží (ten windowsackej přehrávač ne, ale to neva stejně používám vlc)

Každopádně díky! :)

-- 7. 4. 2020 20:40 --

Milanr1 píše:Upečený VGA.
Příčina:
nevhodný nákup:
Dadoska píše:Dell Inspiron 15 7000

NB obsahuje VGA nVidia.
Co s tím?
Co nejdřív se toho křápu zbav. Daruj/prodej. Samozřejmě pod cenou (VGA je už poškozený).
Příště se zeptej před nákupem, ne až s křížkem po funuse.
Vždy pořizuj NB bez VGA, jen s IGP|APU.



To nebude VGA - všechno ostatní běží normálně (hry, 3d modelovací programy, rendry,..) .. ale asi jo je to v softweru .. kamarád se mi v tom teď asi hodinu hrabal, nakonec vypnul hardwerovou akceleraci na chromu a youtube i netflix běží (ten windowsackej přehrávač ne, ale to neva stejně používám vlc)

Každopádně díky! :)
Dadoska
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků