HP probook 455 G6 - po určité době černá obrazovka

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod p3v4x 24. 1. 2022 20:36

Ahoj je to asi týden co mi HP probook 455 G6 (s integrovanou grafikou amd apu)začíná blbnout. nevím jestli to je hardwarová nebo softwarová chyba.

Behem používání internetových prohližečů najednou vyskočí černá obrazovka a tak se to děje už týden.

Co mám prosím Vás zkusit abych vyloučil hardwarovou chybu?

když dám ctrl + alt + del tak nenaskočí dialogové okno a místo toho se místo černé obrazovky objeví oranžová obrazovka. V určitých případech ale jen vyjimecne vyskočí dialogove okno po stisknutí ctrl + alt + del.
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod milsimr 24. 1. 2022 21:10

Pokud to je ještě v záruce, tak reklamovat.
Administrátor fóra Živě.cz.
milsimr
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soban 24. 1. 2022 21:39

Připoj externí monitor.

Pokud bude blbnout i externí monitor potom je LCD v noteboku OK a dělá to grafika a nebo SW.

Pak vyzkoušet jiný OS třeba live linux a pokud to bude dělat i v něm tak to bude HW problém.
/----------------------------------------\
| Petr Šobáň |
| Olomouc |
\----------------------------------------/
soban
Pokročilý

Odeslat příspěvekod p3v4x 27. 1. 2022 18:59

Dělal to software - nainstalován nejnovejsi bios a odinstalovany grafické ovladače ze stránek amd a instalovany nové grafické ovladače ze stranek hp.

Ještě se zeptám občas někdy dochází k lupnutí u notebooku u audia - zvuk od Realtek. Je to počátek problémů nebo se jedná o běžný jev. Měl jsem v minulosti repraky ze kterých taky občas lupnulo ale fungovaly dal, ale to bylo u stolního pc.
p3v4x
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků